Милосердя починається з дитинства

З інформаційних джерел ми знайомимося з подіями, що відбуваються в  Україні, з виникненням різних громадських рухів, розповсюдженням волонтерської діяльності. Ми по- новому ставимось до історії, культури, релігії, традицій, звичаїв українського народу. Живемо в дуже непростий час і тому беремо участь у громадсько-політичному житті країни. І, мабуть, кожен із нас, старшокласників, задумується: що я можу зробити, знаходячись за тисячу кілометрів від передової, щоб допомогти військовим і їхнім родинам. Насамперед, я вважаю, що ми повинні здобувати міцні знання, а потім використовувати їх, щоб розробити і виготовити найновішу зброю, яка б слугувала для захисту української території, щоб ніхто не наважувався посягати на її незалежність.

А сьогодні допомагаємо, як можемо.

Ми, одинадцятикласники, ходили до районного військомату проводжати мобілізованих у зону АТО, працювали над виготовленням оберегів, які освятили в церкві і передали нашим  захисникам. Дуже сподобались мобілізованим наші плакати, які вони забрали із собою. Писали листи воїнам і були задоволені тим, що отримали від них вісточку про військову службу.

Стало традицією в  школі проводити військово-патріотичну гру «Нумо, хлопці», на якій був присутній військовослужбовець АТО Верещака В.Л. Учні класу разом із батьками зібрали теплі шкарпетки, кулінарні заготовки і передали воїнам. Активну участь учні класу взяли у в’язанні маскувальної сітки.

Ми вирішили привітати воїнів-земляків зі святом Пасхи і надати їм посильну допомогу: виготовили балаклави і обереги, закупили смаколики, спекли паски. Запросили до школи настоятеля  православного храму Андрія Первозванного отця Петра Гука,  який освятив наші подарунки.

Така робота виховує в нас почуття патріотизму,відповідальності, активної життєвої позиції,  повагу до військової служби. Я впевнений,  наше молоде покоління  готове  стати на захист своєї Батьківщини.

Ярослав Краснобокий, учень 11 класу

Comments are now closed for this entry