Друк

Відбулися районні змаганя з легкоатлетичного кросу

Автор: Микола Олександрович.

З метою подальшого розвитку та популяризації легкої атлетики в районі, підвищення спортивної майстерності спортсменів, виявлення та відбір кращих спортсменів 29 березня 2016 року в міському парку відпочинку проведено районні змагання з легкоатлетичного кросу.

Спортивні змагання розпочалися з урочистого шикування. В змаганнях прийняли участь 120 спортсменів. Загальне керівництво та контроль за підготовкою та проведенням змагань здійснювалися сектором з питань сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації та ФСТ «Колос». Безпосереднє проведення змагань покладається на суддівську колегію, затверджену в складі: Грицинюка М.П., Короля В.О, Прокопенка В.Ф.

Переможцями в особистому заліку стали:

Серед підлітків 2003 р.н. і молодші на дистанції 500 м.

  • І місце – Любченко Галина, учениця Погребищенської ЗОШ № 2;
  • І місце – Барінов Ярослав, учень Погребищенської ЗОШ №2 ;
  • ІІ місце – Самойленко Дарина, учениця Погребищенської ЗОШ №2;
  • ІІ місце – Сав’юк Вадим, учень Погребищенської ЗОШ №2;
  • ІІІ місце – Погоріла Каріна, учениця Погребищенської ЗОШ №2;
  • ІІІ місце – Бенеда Олександр, спортсмен Погребищенської ДЮСШ.

Серед дівчат та юнаків 2001-2002 р.н. – 1000 м.

  • І місце – Смашнюк Анна, учениця Погребищенської ЗОШ №1;
  • І місце – Гоцацюк Денис, учень Погребищенської ЗОШ №1;
  • ІІ місце – Репей Яна, учениця Погребищенської ЗОШ №1;
  • ІІ місце – Римарчук Костянтин, учень Погребищенської ЗОШ №1;
  • ІІІ місце – Бондарець Анастасія, учениця Погребищенської ЗОШ №1;
  • ІІІ місце – Журавель Дмитро, учень Погребищенської ЗОШ №1.

Серед дівчат та юнаків 1999-2000 р.н. 2000- 3000 м.

  • І місце – Саламаха Тетяна, студентка Погребищенського медичного коледжу;
  • І місце – Циган Олексій, учень Погребищенського ВПУ - 42; 
  • ІІ місце – Білоконь Катерина, студентка Погребищенського медичного коледжу;
  • ІІ місце – Рибачук Максим, учень Погребищенського ВПУ – 42;
  • ІІІ місце – Байленко Аліна, студентка Погребищенського медичного коледжу
  • ІІІ місце – Олійник Іван, учень Погребищенської ЗОШ №2.

Серед юніорів та юніорок 1997-1998 р. 3000- 4000 м.

  • І місце – Ковальчук Аліна, студентка Погребищенського медичного коледжу;
  • І місце – Буткевич Богдан, спортсмен Погребищенської ДЮСШ;
  • ІІ місце – Берещук Катерина, студентка Погребищенського медичного коледжу;
  • ІІ місце – Камінський Юрій, учень Погребищенського ВПУ – 42 ;
  • ІІІ місце–Загоруйко Вікторія, студентка Погребищенського медичного коледжу ;
  • ІІІ місце – Чернявський Юрій, учень Погребищенського ВПУ – 42.

Серед молоді 20-22 роки 3000- 4000 м.

  • І місце – Васюра Марина, учениця Погребищенського ВПУ – 42;
  • І місце- Стадник Євген, Погребищенська ДЮСШ;
  • ІІ місце – Стратійчук Максим, Погребищенського ВПУ – 42;
  • ІІІ місце – Кравчук Олексій, спортсмен Погребищенської ДЮСШ.

Переможці нагороджені медалями та грамотами сектору з питань сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації та ФСТ «Колос».

Comments are now closed for this entry

Відвідувачі сайту

1256369
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
В цьому місяці
Всього
329
537
3029
1588
1256369

Корисні посилання

  • Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України
  • Університет менеджменту освіти
  • Комітет з питань науки та освіти
  • Інститут інноваційних технологій і змісту освіти
  • Академія педагогічних наук України
  • Український центр оцінювання якості освіти
  • Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти
  • Пробне тестування онлайн
  • Укпаїнознавча гра Соняшник
  • Онландія - безпечна веб-країна
  • maluk
  • pochemuchka
  • samouchka
  • umnichka
  • online-bezpeka-logo
  • allforchildren
  • kangooroo
  • SOM
  • ostriv
  • parta lo
  • MAN