Квіткова планета. День 11

Учні табору здоров’я та відпочинку «Квіткова планета» одержали максимум адреналіну, енергії та творчості в День бантика та галстука.

День пройшов під гаслом: «Краса врятує світ». На початку була проведена організаційна лінійка та оздоровча зарядка.

Квіткова планета. День 10

Ранок у таборі розпочався з організаційної лінійки. Діти весело співали пісень. Особливо люблять діти ранкову зарядку під музичний супровід. Отримали навантаження на всі групи м’язів.

Звіт директора КЗ "Погребищенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 ПМР" за 2020-2021 н.р.

Відповідно до Примірного положення про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів про свою діяльність перед педагогічним колективом та громадськістю,  річного плану роботи школи та графіку звітування керівників закладів освіти, 23 червня 2021 року у КЗ "Погребищенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 ПМР" відбулися загальні збори трудового колективу на яких було заслухано звіт директора закладу освіти Коротуна Петра Володимировича щодо підвищення рівня організації навчально-виховного процесу у навчальному закладі, ужиті керівником заходи щодо зміцнення та модернізації матеріально–технічної бази школи, залучення додаткових джерел фінансування та їх використання, ужиті заходи щодо забезпечення закладу кваліфікованими педагогічними кадрами, залучення педагогічної та батьківської громадськості, співпрацю з громадськими організаціями протягом 2020-2021 н.р.

Квіткова планета. День 9

День у таборі « Квіткова планета» розпочався з ранкової зарядки, на якій всі остаточно прокинулися. Показували танцювальні рухи сьогодні дівчатка із загону « Колосок» . День проходив під гаслом « Ми веселі, ми бадьорі, наші настрої в мажорі» . І зразу ж після сніданку закипіла робота в загонах.

Квіткова планета. День 8

Після довгих свят, пришкільний табір  відпочинку та оздоровлення «Квіткова планета» продовжив свою роботу. Гучна музика та ритмічна  зарядка задали старту  дітям перед цікавим днем.

День пройшов  під гаслом : «Танцюють всі!» 

Тематика танців  була різноманітна, від українських–жартівливих  до африканських–ритмічних.

Квіткова планета. День 7

Сьогоднішній день у нашому пришкільному таборі оздоровлення та відпочинку «Квіткова планета» пройшов під гаслом «Все незвідане – цікаве». Розпочався він, як завжди, із ранкової зарядки і цікавих руханок.

Квіткова планета. День 6

Сьогодні у нашому пришкільному таборі оздоровлення та відпочинку «Квіткова планета» - День спорту. Рух – це життя. Розпочалася робота табору  з ранкової зарядки  і веселих  руханок. Після чого відбулися  спортивні змагання на свіжому повітрі, у яких брали участь усі загони.

Ласкаво просимо в майбутнє!

Під гаслом «Ласкаво просимо в майбутнє!» відбувся випуск 9 класів у Погребищенській ЗЗСО І-ІІІ ст. №2.

Дорогі випускники, вітаємо Вас із закінченням дев’ятого класу. Бажаємо Вам правильного вибору, подальшого успішного подолання всіх життєвих іспитів, радості спілкування з друзями, нових захоплень і планів.

Квіткова планета. День 5

У пришкільному таборі оздоровлення та відпочинку «Квіткова планета», не дивлячись  на негоду ,день розпочався  з ранкової зарядки  і веселих  руханок .

Цей  день проходив під гаслом «Подорож цікава , коли разом».

"Квіткова планета". День 4

У таборі «Квіткова планета» день розпочався з ранкової зарядки з музичним супроводом. Настрій у дітей був піднесений, активно виконували фізичні вправи. Вправи вимагали уваги, зібраності. Зацікавила дітей гра «Передай м’яч». Діти отримали масу задоволення.

“Квіткова планета”. День 3

У таборі «Квіткова планета» 14.06 2021 день проходив під гаслом «Ми юні таланти». День пройшов захоплено, цікаво та творчо, бо діти досягли своєї мети, працюючи в команді.

Випуск 9А класу 2020-2021 н.р.

Дорогі дев’ятикласники!

Сьогодні у вас свято. Ви кажете: «До побачення, дитинство! Привіт, юносте!» Ви стоїте на порозі великих відкриттів. Ви – майбутнє нашої нації!

Ми хочемо бачити вас енергійними, креативними, неповторними, цілеспрямованими, успішними, щасливими, життєрадісними, красивими (якими ви сьогодні і є), талановитми (бо кожен із вас має свій талант, головне, щоб його розпізнати в собі). Ми сподіваємося, що завдяки вам, вашим знанням, відповідальності, активній життєвій позиції, Україна матиме краще майбутнє, бо вона на це заслуговує. 

Хочу побажати: цінуйте своїх батьків – вони дали вам життя, ростили, виховували, недосипали ночей, леліяли вас. Повірте – це дуже складно. Поважайте вчителів, які вели вас по життєвій дорозі, збагачували знаннями, формували вашу особистість. Будьте толерантними, чуйними один до одного, бо не кожна дитина сьогодні може навчатися в колективі. Шануйте нашу державу, яка стоїть на шляху оновлення, яка дбає, щоб загальна освіта була доступною для кожного українця. 

Отже, не опускайте, а розправляйте крила для роботи над собою, пізнання нового, для самореалізації, бо кожен із вас прагне стати успішною людиною. 

Згадаймо слова Василя Симоненка:

Ти знаєш, що ти людина?

Ти знаєш про це чи ні?

Усмішка твоя єдина,

Очі твої одні.

Жити спішити треба!

Любити спішити треба!

Гляди ж – не проспи.

Адже життя – не кіноплівка, назад не відмотаєш. То ж сміливо рушайте в самостійне життя і в друзі візьміть із собою наполегливість, бажання вчитися і досягати омріяних висот.

Божої вам опіки! Божої вам любові!

Будьте завжди щасливі! Будьте завжди здорові!

Класний керівник 9А класу Яцькова Л.М.

"Квіткова планета". День 2

День права, який проходив 11.06.2021 року у таборі «Квіткова планета» під гаслом: «Права свої знай – обов’язки  не забувай» пройшов творчо, цікаво та креативно. День приніс безліч нових вражень, нових відкриттів.Кожен загін, кожна дитина проявили свою фантазію та творчість.

"Квіткова планета". День 1

10 червня 2021 року в КЗ « Погребищенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 ПМР» взяв старт пришкільний оздоровчий табір «Квіткова планета», який налічує три загони «Соняшник», «Ромашка» та «Колосок».

Останній дзвінок 2021!

Шановні учні, вчителі,  батьки!

Від щирого серця вітаю всіх вас з Днем останнього дзвоника!

Це свято – завжди урочисте, радісне і водночас хвилююче. Хвилююче воно особливо для випускників, для яких шкільний дзвінок лунає дійсно востаннє. Звісно, ви чутимете його мелодію ще багато-багато разів, приводячи до школи своїх дітей, а пізніше й онуків, але, особисто для вас, він пролунає сьогодні востаннє. Минуть роки, а ви пам'ятайте і цей дзвінок, і рідну школу, і ваших вчителів, по-батьківськи вимогливих і по-материнськи турботливих.

По-особливому урочистий цей день і для ваших батьків, дідусів і бабусь. Разом з вами вони пройшли роки вашого шкільного життя, раділи вашим успіхам, переймалися невдачами. Цінуйте їхню любов і підтримку, пам’ятайте, що й вони потребують того ж від вас.

Свято останнього дзвоника відкриває нову сторінку вашого життя, шановні випускники – дорослого життя.  Ще вчора вас називали «діти – наше майбутнє». А від сьогодні вам, молодим і талановитим, самостійно приймати свідомі рішення, здобувати досвід, власними силами і здібностями будувати своє щасливе майбутнє, яке повинно бути нерозривно пов’язане з майбутнім нашої держави. Головне - будьте чесними і добрими людьми. Бажаю вам знайти власну життєву стежину, стати гідними громадянами нашої держави.  Адже саме від ваших ідей, бажання творити і працювати залежить майбутнє України. Вірте в себе, будьте небайдужими, добрими і чесними людьми! Щастя вам і удачі!

Для школярів сьогоднішній дзвінок – це старт літніх канікул. Тож бажаю учням добре і змістовно відпочити, набратися  сил перед початком нового етапу на¬вчання.

Шановні педагоги!

Щиро дякую  за  самовідда¬ну працю,  творчий пошук, за турботу і знання, які ви віддаєте своїм вихованцям. Своєю любов'ю та невтомною працею ви допомагали пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності. Ба¬жаю вам міцного здоров’я, нових успіхів, життєвих сил і натхнення!

Тож вітаю усіх із святом останнього дзвоника,  з успішним закінченням ще одного шкільного року, який кожному подарував нові знання, нові враження, нові думки і почуття!

З повагою,  директор закладу П.В.Коротун

Найкраще дітям!

Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей. 

Це свято стало символом дитячої щирої радості та надії на майбутнє. Були проведені «Веселі старти», розважальна програма “Веселка талантів”, флешмоб «Вальс мрій» та  стріт-арт на асфальті крейдою "Моя Україна".

В Європу з Україною в серці

Щороку, в третю суботу травня в Україні відзначається День Європи. У нашій країні, День Європи святкується вже впродовж 16-ти років. Святкові заходи проходять в усіх великих та маленьких містах. Повсюди відбуваються святкові концерти, вистави, іноземці з усіх європейських спільнот, які знаходяться на території України, розповідають українцям про життя у Європі, про історію та культуру інших держав.

Рекомендації щодо підвезення на ЗНО

Відділ освіти Погребищенської районної державної адміністрації надає  роз’яснення з організації підвезення учасників зовнішнього незалежного оцінювання з числа випускників закладів загальної середньої освіти до пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання та у зворотному напрямку.

Цікаве навчання на канікулах та підготовка до ЗНО

Традиційно ділимося цікавими можливостями, що можуть стати у нагоді вашим учням. Будь ласка, за можливості, поділіться цими ресурсами з батьками та учнями своєї школи.

 1. Продовжується трансляція "Антарктичних уроків" для школярів та дорослих. У наступних випусках ми дізнаємось про те, як Україна отримала станцію "Академік Вернадський", для чого досліджувати крижаний континент та як полярники працюють у Антарктиді. Трансляція відбувається щосереди о 14:00. Усі минулі та попередні випуски можна зручно переглянути на YouTube МОН.
 2. Закінчилася трансляція уроків Всеукраїнської школи онлайн, однак усі випуски й надалі доступні на YouTube МОН і можуть стати в нагоді для підготовки до ЗНО чи успішного старту наступного навчального року. 
 3. УЦОЯО та ГС "Освіторія" за підтримки МФ "Відродження" роблять відеокоментарі до завдань пробного ЗНО 2020. Експерти докладно розбирають кожне завдання, надають розгорнуті пояснення на всі запитання та діляться порадами, як успішно скласти ЗНО у 2020 році. Відеороз’яснення стануть доступними на безкоштовній платформі iLearn за посиланням. Графік публікацій:
  • українська мова і література: 17 червня о 15:00;
  • історія України: 19 червня о 15:00;
  • математика: 19 червня о 15:00;
  • англійська мова: 19 червня о 15:00;
  • хімія: 24 червня о 15:00;
  • біологія: 24 червня о 15:00;
  • географія: 27 червня о 15:00;
  • фізика: 27 червня о 15:00.

Кошти за пробне ЗНО повернуть учасникам: процес стартує 1 липня

У зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації учасники пробного ЗНО проходили тестування вдома. Враховуючи ситуацію, було прийнято рішення повернути учасникам кошти, що вони сплатили для участі у пробних тестах. 

Процедура повернення коштів розпочнеться 1 липня (менше ніж за 2 тижні). Виплати здійснюватимуться через відділення ПриватБанку. 

Учасники пробного ЗНО, які мають картку ПриватБанку, отримають SMS-повідомлення від банку про зарахування коштів. Якщо учасник не має картки, він отримає SMS-повідомлення про те, що картка з компенсованими грошима чекає у найближчому відділенні банку.

Самим учасникам нічого робити не потрібно – МОН самостійно передасть банку інформацію від регіональних центрів оцінювання якості освіти щодо всіх учасників, які зареєструвалися з 3 по 24 січня 2020 року для проходження пробного ЗНО 2020 та сплатили кошти за участь у ньому. 

Більше про це – у новині на сайті МОН.

Випускників 2019/2020 навчального року звільнено від ДПА

Учнів, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році, звільнено від державної підсумкової атестації, водночас вони мають право пройти її за власним бажанням. Відповідний закон сьогодні, 18 червня 2020 року, ухвалила Верховна Рада України. 

МОН вже розробляє методичні рекомендації для закладів освіти щодо того, як саме школи мають врахувати ЗНО при виставленні оцінки за ДПА, якщо випускники висловлять відповідне бажання. Їх буде надіслано найближчим часом.

Ознайомитися із самим Законом можна на сайті Верховної Раді України.

Випускникам 9 класів 2020!

Дорогі – дев’ятикласники, педагоги, батьки!

Щиро вітаю вас із закінченням основної школи!

Дев’ять років у школі – це шлях від перших літер у букварі до пізнання законів життя, всього того, що надбало людство за довгий період свого розвитку. Вам вдалося подолати труднощі перших років навчання, засвоїти мудрість шкільної науки. Вітаючи вас із успішним закінченням 9 класу та з отриманням дуже важливого документа у вашому житті – свідоцтва про базову освіту, впевнений, що знання, набуті в школі за роки навчання, стануть для вас основою для вибору подальшого життєвого шляху.

Пам’ятайте, що школа чекатиме на вас у новому навчальному році. Навчання у старшій школі допоможе підготуватися до вибору майбутньої професії: ви будете опановувати нові цікаві дисципліни, спецкурси, зможете реалізувати себе як лідери учнівського самоврядування, взяти участь у яскравих конкурсах, фестивалях, спортивних змаганнях.

Сьогодні також ви маєте право вибору навчання у інших навчальних закладахі. Та скрізь, де ви будете продовжувати навчатися, гордо несіть звання випускника своєї рідної школи, у стінах якої були проведені перші уроки Добра, Справедливості, Любові і Краси . Вчителі завжди намагалися дати вам ґрунтовні знання з основних наук, відкривали перед вами нові горизонти пізнання.

Дякую вам, вельмишановні педагоги, за тепло сердець, безмежне терпіння та щоденне виконання такої високої місії, як виховання підростаючого покоління!

Мої найщиріші вітання вам, шановні батьки, бабусі та дідусі. Сьогодні ваші діти та онуки зроблять перші самостійні кроки, та вже зовсім скоро своєю працею вони прославлятимуть  родовід, віддаючи сили і знання на справу розбудови держави, зміцнення її могутності. 

Дорогі дев’ятикласники!

Бажаю кожному з вас знайти себе, досягнути всіх цілей та втілити всі мрії, а головне – завжди залишатися людиною!

 У добру путь!

Директор школи П.В. Коротун

День захисту прав дітей 2020

1 червня відзначають Міжнародний день захисту дітей

Посмішки дітей — це, мабуть, найкраще, що може радувати погляд. В них стільки щирості і довіри, що розтане навіть найсуворіше і загартоване проблемами серце. Так нехай сьогодні, в День захисту дітей, кожен постарається зробити життя маленьких мешканців нашої планети кращим і безпечнішим.

Найкласніше свято 
Настає улітку.
Воно наповнене радістю,
Сміхом, сонцем, світлом. 

Першого червня
Діток вітаємо — 
Хлопчиків і дівчаток.
Щастя їм бажаємо! 

Даруємо їм цукерки,
Книжки та іграшки.
В цей день веселий
Їм не буде нудно. 

Адже для них сьогодні
Все, що є на світі.
Головне, щоб були 
Щасливі всі діти!

Розпочався дев'ятий тиждень дистанційної Всеукраїнської школи.

Онлайн-уроки продовжуються для учнів 5-11 класів, які повинні навчатися приблизно до 12 червня.

Про це повідомили в Міністерстві освіти і науки.

Заняття для старших класів розпочинаються о 10 годині та тривають з понеділка по п'ятницю. 

Онлайн-уроки можна переглянути на YouTube МОН або в прямому ефірі українських телеканалів. 

Заходи безпеки під час ЗНО, дати пробного тестування та додаткова сесія

Безпека під час ЗНО – основний пріоритет. Саме тому під час оцінювання діятимуть обов’язкові правила як для учасників тестування, так і для колег, що залучені у проведення ЗНО. Зокрема, до іспиту допускатимуться лише особи з температурою нижче 37,2 С, без ознак респіраторних хвороб та у захисних масках. Багато педагогів допомагають проведенню ЗНО. Ми дуже вдячні вам за вашу працю і переконані, що вам важливо знати, які заходи безпеки діятимуть на пунктах тестування.

Прочитати про основні факти можна у новині на сайті МОН. Безпосередній документ, де описуються необхідні заходи безпеки, можна завантажити тут.  

Ми також підготували коротку інфографіку, яка може бути корисною вашим випускникам та їхнім батькам – за можливості, будь ласка, поділіться нею у батьківських та класних групах (завантажити її можна за посиланням).

Додаткова сесія ЗНО цьогоріч набуває особливо важливого значення. Саме тому дається більше часу та можливостей зареєструватися на неї – додатковий період реєстрації триває з 25 травня до 9 червня. Більш докладно можна прочитати на сайті МОН та в наказі УЦОЯО.

Стали відомі також дати пробного ЗНО – воно відбудеться 15 та 17 червня. Про це також йдеться у відповідному наказі УЦОЯО. Про те, що із собою взяти на пробне тестування та які там будуть заходи безпеки, можна прочитати також на сайті МОН. Важливо додати, що на сайті УЦОЯО також є тестові завдання та відеоінструкції – практично повна імітація процесу пробного тестування, тільки онлайн. Якщо ваші учні не реєструвались на пробне ЗНО або з якихось причин не хочуть проходити його очно – дуже радимо показати їм матеріали за посиланням.

Випуск 11 клас 2019 року

Дорогі випускники!

Сьогодні у вашому житті дуже урочистий день, оскільки перед вами відкриваються всі дороги.

З цього дня ви стаєте дорослими людьми, а це дуже відповідально. Вам доведеться самостійно приймати рішення, і тільки від вас самих тепер залежатиме подальше життя. Ви - молоде покоління, яке приходить на зміну нам, і від того, як ви побудуєте своє життя, буде залежати життя всього суспільства.

З сьогоднішнього дня на вас лягає відповідальність за майбутнє. Ми хочемо побажати вам гладкої життєвої дороги, хороших друзів та помічників в роботі, яку ви для себе виберете, і, звичайно, самих легких випробувань!

Колектив Погребищенської ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів

В добру путь до нових знань і звершень!

Любі мої діточки!

Ось пройшли навіть останні дні табору відпочинку. Чотири роки пролетіло так швидко. Разом ми переживали радість і смуток, хороший настрій і труднощі, допомагали, виручали, підтримували один одного у важкі хвилини. Самому головному ви навчилися - бути Людьми. Я дуже сподіваюся, що ті паростки добра, справедливості , чесності , милосердя, які я намагалася прищепити вашим серцям, ви не розгубите. Нехай стежини, які ведуть до нових знань, будуть осяяні яскравим світлом перемог, нехай кожен день приносить вам нові відкриття.

Хай вам сонечко сміється,

Хай вам скрізь усе вдається.

Хай щастить вам, діти, всюди!

Хай ростуть з вас гарні люди!

В добру путь до нових знань і звершень!

Хочу звернутись і до наших батьків. Дякую вам і особливо батьківському комітетукласу за підтримку і розуміння. Ви допомагали робити наше шкільне життя кращим, легшим, цікавішим. З багатьма ми стали рідними, ваші дітки назавжди залишаться у моєму серці. Я бажаю вам здоров'я, терпіння, любові, сімейного затишку, хорошої долі вам і вашим діткам. Нехай у всіх все буде добре!

Ваша Лариса Романівна!

Нащадки вільних 2019. Чемпіонат України

З 17 до 22 червня 2019 року за підтримки Миколаївської облдержадміністрації , Міністерства молоді та спорту України в місті Очакові проходив Всеукраїнський вишкіл, спрямований на збільшення чисельності молоді,готової до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України, «Нащадки вільних» імені князя К.І.Острозького. 

Веселкова країна. До нас прийшли канікули!

Канікули, канікули – радіє дітвора.

До нас прийшли канікули! Канікули, ура!

Непомітно пролетів ще один навчальний рік. Але в Погребищенській ЗОШ №2  І-ІІІ ступенів тиша не запанувала. Господарями школи стали 180 хлопчиків та дівчаток, які виявили бажання відпочити в  пришкільному таборі відпочинку з денним перебуванням «Веселкова країна» з 03.06 по 21.06.2019 року. Першого дня вихованці були активними учасниками відкриття пришкільного табору. 

Веселкова країна. День 13

20 червня 2019 року відбулася зустріч з військовим комісаром Погребищенського районного військового комісаріату Гаврилюком Юрієм Вікторовичем та воїнами ООС Туранським Віктором Миколайовичем та Романюком Іваном Михайловичем. 

Особисто Туранський Віктор Миколайович висловив щиру подяку учням школи за надану матеріальну та моральну підтримку захисникам України та подарував вихованцям ноутбук, баскетбольні м'ячі та солодощі. Учні у відповідь передали листівки-вітання воїнам у зону проведення ООС.

День 13 у пришкільному таборі «Веселкова країна» минув під девізом « Дружити треба вміти».

Він пройшов з піднесеним настроєм, адже було проведено шоу-програму «Міс і Містер табору». Від кожного загону діти брали участь у конкурсах «Моя візитка», «Бліц-інтерв’ю», «Танцювальний», «Мій коник», «Юний перукар». На завершення учасники шоу показали номер від вболівальників. 

Молодці!!! Все було чудово!!! Всі учасники отримали масу емоцій і задоволення!!!

То ж гарного вам літнього відпочинку!!!

Веселкова країна. День 12

День 12 у пришкільному таборі «Веселкова країна» минув під девізом «Здоровим бути-круто». Сьогодні був похід метою якого стало оздоровлення дітей, створення гарного настрою та позитивних емоцій. Діти відпочивали на ігровому майданчику, грали цікаві ігри, спілкувались, спостерігали за природою біля водойми. А як було приємно смакувати їжею разом з друзями у своєму загоні! А ще сонячні ванни, свіже повітря, прекрасний краєвид з наскельним малюнком! Сподобалось всім. Втомлені, але задоволені ми повернулись до школи.

Веселкова країна. День 11

Квіти - це завжди краса, якою всі милуються. Усі загони отримали завдання: виготовити квітку і презентувати її. Робота вирувала, барви і відтінки радували усіх. Кожний намагався бути учасником конкурсу. Нарешті відбулося представлення і визначення найоригінальніших.

Випуск 9 клас 2018-2019 н.р.

Милі і дорогі наші випускники! Вітаємо вас із закінченням школи, з випускним! Бажаємо всім рівних доріг і попутного вітру! Нехай у вашому житті буде багато добра, нехай завжди буде в серці любов, а поруч ідуть друзі, які підтримають і допоможуть! Нехай усі ваші заповітні мрії збудуться найкращим чином, і ви зі стійкістю, мужністю і терпінням переможете всі неприємності і подолаєте всі перепони!

Колектив Погребищенської ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів

Веселкаова країна. День 10

Прийшов час табору "Веселкова країна" зробити щось своїми руками, тим більше це можна створити з підручних матеріалів. Створення таких виробів є дуже захоплюючим і цікавим заняттям. Тому кожний загін представив оригінальні сукні, виготовлені з паперу, целофану, серветок, та фантастичні зачіски, які вразили всіх присутніх у залі. Саме виробами з підручних матеріалів захоплюються як діти, так і дорослі, які отримують задоволення від цього процесу і відпочивають від буденних проблем.

Веселкова країна. День 9

13 червня День Олімпійського бігу.

Табір "Веселкова країна" взяв активну участь у проведенні свята районного масштабу. Команди зустрілися на стадіоні "Колос": табір "Сонечко", ЗОШ №2, ВПУ №42, Медичний коледж, Ощадбанк та міська рада.

На свято були запрошені ветерани фізичної культури та спорту, серед них був Воровський Олексій Степанович, вчитель фізкультури нашої школи.

В забігу з нашої школи брали участь три вікові категорії (молодша, середня та старша школи). Найактивнішими були: Діхтяр Захар, Гоменюк Богдан, Старунь Олексій, Плахтій Олександр, Левченко Ірина, Зеленько Наталія, Ковальчук Олександр, якубівська Діана. Переможці забігу отримали подяки та грамоти.

Веселкова країна. День 8

Казка... Що може бути цікавішим для малят? Сьогоднів таборі свято казки. Всі загони сумлінно готувалися, реквізити готували, ролі вчили. І зіграли казки, мов справжні артисти. 

Була тут "Рукавичка" (Загін №1), "Пан Коцький" (Загін №2), "Гостинна хатка" (Загін №3), "Ріпка" (Загін №4), "Котик і півник" (Загін №5), "Колосок" (Загін №6), "Замазура колобок" (Загін №7) та "Колобок" (Загін №8).

А хто не був задіяним у казкових виставах, створив справжню галерею казкових героїв, виконаних у різних техніках. Всі отримали масу позитивних емоцій від цього справжнього казкового дня.

Веселкова країна. День 7

11 червня 2019 року пришкільний табір "Веселкова країна" здійснив культпохід до місцевого кінотеатру ім. М.В.Терлецького на кінофільм "Сила 9-ти Богів".

Діти із захопленням спостерігали за головним героєм, який виховав у собі такі важливі для життя людські чесноти: мужність, доброта, чесність, хоробрість, сміливість, милосердя, відважність, чесність і віра в себе.

Веселкова країна. День 6

Шостий день у таборі традиційно розпочався ранковою зарядкою, яку провела вожата загону № 6 Зеленько Наталія.

Учні усіх загонів брали активну участь у спільному проекті « Веселкові долоньки». На папері ожили хмаринки, сонечко, веселка та квіти завдяки дитячим пальчикам.

Потім працювали у загонах інсценізували українську народну пісню. Загін № 1 представив пісню « Лисичка - сестричка»,  маленькими солістами були: Гедік Альбіна, Кіпко Вероніка, Залюбівська Віталіна. До нашої уваги загін № 2 показав свою майстерність до української народної пісні « Ой там на товчку на базарі». А також загін № 9 показав свій виступ цієї ж пісні. Усі разом учні загону № 3 інсценізували народну пісню « Ходить гарбуз по городу ». Загони № 4, № 5 і № 7 показали виступи на пісню « Несе Галя воду ». Діти  показували  виступи на свій лад. Загін № 6 – « Від Києва до Лубен насіяла конопель ». Солістами були Аврамчук Яна та Журавльов Євген. А загін № 8 зробив постановку пісні « В саду гуляла ». Виконували ролі: Мельничук Вікторія і Старунь Олексій.

Сьогодні репортаж роботи в таборі робив вожатий загону № 5 Недошовенко Максим.

День промайнув непомітно і дуже швидко. Всім було весело і цікаво!

Веселкова країна. День 5

Немає на світі такої людини, яка б заперечила той факт, що спорт – запорука здоров'я людини.

Тому 7 червня у пришкільному таборі «Веселкова країна» був проведений  День здоров'я під гаслом « У здоровому тілі – здоровий дух».

Традиційно робота у таборі розпочалася із оздоровчої зарядки, яку підготували вожата загону № 4 Пилипчук Вікторія та випускниця нашої школи Талалай Анастасія.

Протягом дня учителі фізичної культури та вихователі загонів залучали вихованців до веселих конкурсів  та забав. Діти брали участь у різноманітних іграх: «Бій півнів», «Влучи в ціль», «Тунель», «Хто швидше», «Передай м'яч», «Стрибунці» та інші. Найактивніші учасники одержали  призи. 

Кожен сьогодні отримав море позитивних емоцій та вражень.

Отож, зичимо усім міцного-міцного здоров'я!!!!!

День гумору і гримера у таборі «Веселкова країна»

Як відомо, посмішка продовжує життя людини. Здавна вважалося, що втратити здатність сміятися – то велике нещастя. У народі кажуть, що коли частіше смієшся, то більше проживеш.

Так 6 червня у пришкільному таборі «Веселкова країна» відбувся День гумору під гаслом « Краще луснути від сміху, ніж померти від нудьги».

Розпочався він з активної оздоровчої зарядки, яку підготували вожаті нашого загону Левченко Олексій і Мельник Алла. 

День пройшов з піднесеним настроєм, адже всі дотримувались «золотого» правила: «Сміх – це здоров’я! Смійтеся на здоров’я!»

З метою зацікавлення дітей та створення хорошого настрою, діти розучували частівки на конкурс «Ставте вушка на макушці», інсценізували сценки, малювали малюнки на тему « Усмішка дарує щастя»

День гумору вдався на славу!

Тож смійтеся на здоров’я!!! Гарних вам усмішок!!!

Веселкова країна. День 3

Під гаслом « Подорож цікава, коли разом» третій день  табірної зміни у «Веселковій країні» Погребищенської ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів минув яскраво і змістовно. 

Під час лінійки відмітили найактивніших учнів табору. Яскраво і активно пройшла оздоровча зарядка, яку підготувала  учениця 9-А класу Хамула Юля. А далі була подорож, і оздоровча, і інформаційна. Спочатку діти відвідали пожежну частину, де  для них підготували практично-навчальне заняття, ознайомили з процесом гасіння пожежі, дітей одягали у спецодяг, дозволили навіть побувати в пожежних машинах. Велика подяка всім працівникам установи, зокрема заступнику начальника частини №26 Прохорчуку М.В. 

А ще завітали до центральної бібліотеки, де в прекрасній затишній атмосфері дітям представили світ книг, запросили стати постійними читачами та підготували цікаву розважальну програму, за що дякуємо Недошовенко С.І. 

Діти отримали масу задоволення та позитивних емоцій.

Веселкова країна. День 2

У пришкільному таборі «Веселкова країна» 4 червня оголошено  Днем виборів. Він пройшов під гаслом «Відчуваємо себе дорослими». Традиційно ранок розпочався із оздоровчої зарядки. Потім учні із вожатими та вихователями створювали колажі «Захоплення нашого загону». Цікавою була гра-конкурс «Лідер», у якій визначили найактивніший загін.

Веселкова країна. День перший

3 червня 2019 року  в  Погребищенській ЗОШ №2 розпочав свою роботу пришкільний  табір відпочинку «Веселкова Країна». У таборі перебуває  180  учнів, які об’єдналися в дев’ять  загонів: «Живчики», «Соколята», «Чупа-чупси», «Сонечко», «Адреналін», «Драйв», «Бешкетники», «Вітамінки», «Лідер» .

Вихованці ознайомилися із планом роботи табору, інструктажем з правил техніки безпеки в таборі і поза його межами; розучували девізи , пісні та малювали емблеми загонів, відпочивали на свіжому повітрі.  

Перший день в літньому пришкільному таборі пройшов весело, цікаво та змістовно.

Свято розпочалося  з урочистої  лінійки, присвяченої дню відкриття табору. З великим задоволенням всі загони представили свої назви, девізи, речівки, пісні, газети. Виступи загонів були дуже цікавими.

День минув цікаво. Тож нехай атмосфера добра, співпраці, взаєморозуміння, бажання навчитись чогось та побачити нове і незвідане, фізично змужніти існує в нашому таборі впродовж усього терміну!

Звіт про надходження спонсорської та батьківської матеріальної допомоги з 01вересня по 20 червня 2017 -2018 н.р.

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Працівники та учні навчального закладу щиро вдячні всім, хто бере активну участь у житті освітнього закладу за надану допомогу в збереженні та зміцненні матеріальної бази закладу.

Пришкільний табір "Джерело"

Літо, літо, літечко… - золота пора, про це найкраще знає – люба дітвора.

Канікули – час ігор, розваг, свободи у виборі занять, зняття напруги, поповнення витрачених сил, відновлення здоров’я. Це період вільного спілкування дітей.

На базі Погребищенської ЗОШ №2 з 1 по 20 червня 2018 року, створено пришкільний оздоровчий табір з денним перебуванням дітей «Джерело». У таборі відпочило 120 дітей пільгових категорій. Враховуючи вікові особливості дітей, створено 7 загонів, які розмістилися у світлих класних кімнатах. Цікаві заходи ігри та конкурси проводились у актових та спортивних залах та спортивних майданчиках.

Весела подорож до Вінниці

Шкільна стежина учнів 4-Б класу Погребищенської ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів на початковому етапі навчання добігла кінця. Молодша школа дає підґрунтя для подальшого навчання, але разом з тим це період, коли дитина навчається жити з відповідальністю за всі свої дії, вчинки, слова, вчиться розуміти, що добре, а що ні, що для неї потрібне, а чого варто остерігатися, а ще активно знайомиться з оточуючим світом. Тому на завершення навчання для дитячого колективу на чолі з батьками та класоводом Ратошнюк А.А. була організована цікава та змістовна екскурсія.

Життя – у книгах

Всім відомо, що висока пошана є визнанням багаторічної чесної праці людини.

Посада бібліотекаря – одна з найдавніших на землі. На цю посаду призначалися найвидатніші люди свого часу, тому що бібліотекарем могла бути перш за все людина освічена.

Підсумки оцінювання фізичної підготовленості учнів Погребищенської ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів за 2017-2018 н.р.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2015 року № 1045 «Про затвердження порядку проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення України, наказу Міністерства молоді та спорту України від 15.12.2016 року «Про затвердження тестів і нормативів для проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення України», згідно наказу директора школи від 14 травня 2018 року в Погребищенській ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів пройшло з 17.05. по 21.05.2018 року щорічне оцінювання фізичної підготовленості учнів 4-11 класів.

Вони захищали честь школи

О спорт!  Ти прогрес! Ти  сприяєш вдосконаленню людини- найбільш прекрасного творіння природи. 

П’єр де Кубертен.

Дуже швидко промайнув навчальний рік наповнений шкільними, районними, обласними  змаганнями з різних  видів спорту, позакласними заходами . Із  давніх часів  український  народ найголовнішою цінністю  вважав здоров’я. Навіть  у ході  свята, люди бажали одне  одному здоров’я. Фізкультура  займає найважливіше місце в житті людини. Вона  розвиває фізичні вміння та  навички ,зміцнює  здоров’я , виховує почуття дружби і взаємодопомоги, навчає дітей  здорового способу  життя  та  виховує  потребу до  занять фізичними  вправами. Усі  люди хочуть  бути здоровими.

Дорогі випускники!

Ось і настав цей радісний, веселий і водночас сумний день. Сьогодні ви прощаєтесь з рідною школою, затишними класними кімнатами, гомінкими шкільними коридорами, щирими друзями, із своїми мудрими наставниками. Ви отримаєте атестати про повну загальну середню освіту.

Попереду у вас – незвідана даль. Позаду – батьківський поріг, розквітла калина, протоптана стежка в шкільному дворі, незрадлива мамина усмішка зі сльозою на щоці. 

Знайти себе, вирости і вижити, бути завжди людиною – що є в світі святішого і дорожчого.

Ви вирушаєте у самостійне доросле життя.

   Бажаю щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Вірю, що Ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни! Бажаю вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій. 

Сьогодні, перебуваючи на спільній дорозі, пам’ятайте, що вже взавтра перед вами постане відповідальний вибір, і кожен з вас повинен обрати власну стежину, можливо й нелегку. Тож зробіть цей вибір, мужньо і впевнено оберіть свою Долю і завжди пам’ятайте, що тільки сама людина є творцем власного щастя.

Хочу подякувати педагогам і батькам! 

Ви вклали у своїх вихованців і душу, і серце, і знання! Своєю любов'ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності.

Шановні випускники!

Щастя вам, добра, міцного здоров’я та успіхів на життєвому шляху!

В добру путь!

Директор школи Коротун П.В.

Випуск 2017

Дорогі діти!

Ось і промайнули ваші шкільні роки. Дуже швидко настане хвилююча мить, коли ви попрощаєтеся зі школою і вирушите у доросле, самостійне життя. 

Школа – це місто дитинства, де ви виросли, стежками якого ходили, дружили, були щасливими.

Коли всі мрії збуваються…

З радістю та великим бажанням чекали учні Погребищенської ЗОШ №2 літніх канікул. 

Канікули… Це прекрасна пора відпочинку після напруженого року навчання. Найбільше діти чекають цієї пори. Адже літо – це час, коли школярі мають можливість відпочити від шкільних клопотів, зміцнити своє здоров’я. Що може бути кращим за тепле сонечко, лагідну річечку, запашну травичку, голосне щебетання пташок. Головне, щоб діти не залишались осторонь цієї краси.

Відвідувачі сайту

1191768
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
В цьому місяці
Всього
201
1535
7055
25706
1191768

Корисні посилання

 • Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України
 • Університет менеджменту освіти
 • Комітет з питань науки та освіти
 • Інститут інноваційних технологій і змісту освіти
 • Академія педагогічних наук України
 • Український центр оцінювання якості освіти
 • Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти
 • Пробне тестування онлайн
 • Укпаїнознавча гра Соняшник
 • Онландія - безпечна веб-країна
 • maluk
 • pochemuchka
 • samouchka
 • umnichka
 • online-bezpeka-logo
 • allforchildren
 • kangooroo
 • SOM
 • ostriv
 • parta lo
 • MAN