Як діяти, якщо навчальний заклад заміновано. Правила евакуації

В Україні почастішали випадки псевдомінування шкіл.

Під час проведення евакуації вчителі мають діяти за такими правилами:

 • Евакуація здійснюється за звуковим сигналом.
 • Нагадайте дітям про головну мету евакуації (їхня безпека) та правила евакуації.
 • Закрийте двері та вікна.
 • Візьміть із собою шкільний аварійний набір.
 • Перевірте безпечність маршруту для евакуації.
 • Під час евакуації радять об’єднувати два класи (один учитель очолює колону, а інший завершує її).
 • Допоможіть дітям з інвалідністю та маленьким дітям.
 • Евакуація здійснюється до визначеного місця (визначається під час тренувальних навчань).
 • Після прибуття на визначене місце перевірте наявність усіх дітей за списком.
 • Залишайтеся зі своїм класом і просіть нікуди не розходитися.
 • Якщо небезпечні умови зникли, проведіть зворотну евакуацію до класів.

Крок до лідерства

З метою розвитку лідерських якостей серед учнівської молоді,консультантом Погребищенського центру професійного розвитку педагогогічних працівників В.Тімергазіною, 20 січня був проведений івент голів учнівського врядування закладів освіти громади під назвою «Крок до лідерства». За допомогою різних форм роботи учасники івенту розкривали свої лідерські якості.

Україна - це ми!

«Україна-це ми!», саме під таким гаслом пройшли загальношкільні заходи присвячені святкуванню Дня Соборності України, що традиційно відзначається 22 січня. Класні керівники та класоводи провели цікаві та змістовні години спілкування на тему єдності та свободи.

Вітаємо переможців 2022!

Вітаємо переможців Міжнародних конкурсів учнівської та студентської молоді та Всеукраїнських предметних олімпіад.

У ХІІ Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка переможцем став Загороднюк Іван, учень 5-А класу. Яковлєва Вероніка, учениця 4-Б класу, здобула призове місце в Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика. Учениці 10 класу, Шлапак Алісія та Калін Марія, посіли призові місця у Всеукраїнських предметних олімпіадах з географії та біології.

Вітаємо учасників з перемогою, бажаємо і надалі зростати інтелектуально та творчо, відкриваючи нові грані наук!

Заступник директора з ВР О.Лавринчук

З новим 2022 роком!

Вітаю колектив закладу, учнів та батьків з 2022 роком, який впевненим кроком ступає по Землі. Нехай разом з ним до кожного прийде любов, життєвий комфорт і успіх. Щоб завітали вдача та везіння і супроводжували хід всіх Хай добро примножується, любов відчувається, а здоров'я додається!!!

Нехай дарує радість кожна мить.
Хай поруч з кожним Ангел ваш летить.
Щасливі будьте в серці і в думках.
І пам'ятайте, що щастя у ваших руках.

 Нехай 2022 рік стане роком миру і Божої благодаті!!!

Директор закладу освіти Марія Журавльова.

Про вибір підручників для 4 та 8 класів ЗЗСО

Електронні версії фрагментів оригінал-макетів підручників, яким за результатами І етапу Конкурсу буде надано відповідний гриф, розміщуватимуться в Електронній бібліотеці ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» (далі - ІМЗО) у вільному доступі за посиланням lib.іmzо.gоv.uа у розділі «Конкурс підручників»: з 18 січня 2021 року для 4 класу;  з 22 лютого 2021 року для 8 класу.

Тривалість навчального заняття під час дистанційного формату

Санітарний регламент для закладів загальної середньої освіти, який набув чинності з 1 січня 2021 року, обмежує час безперервної роботи з технічними засобами навчання, зокрема комп’ютерами, планшетами, іншими гаджетами. Водночас тривалість навчальних занять, визначена ст. 10 Закону України “Про повну загальну середню освіту", лишається незмінною.

Пробне ЗНО 2021

Сьогодні, 5 січня 2021 року, розпочалась реєстрація для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні. Зареєструватися можна до 19 січня включно на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

Щоб зареєструватися, потрібно заповнити реєстраційну форму, зайти до особистого кабінету учасника пробного ЗНО за логіном і паролем, отриманими під час реєстрації, роздрукувати квитанцію, оплатити послугу проведення пробного ЗНО, за 5-7 днів в особистому кабінеті учасника пробного ЗНО перевірити факт зарахування коштів.

Зоряна мрія 2020

30 січня 2020 року на базі Погребищенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 відбувся районний етап конкурсу «Зіркова мрія-2020» солістів-вокалістів та читців серед вихованців закладів загальної середньої освіти району.

Підсумки конкурсу «Бобер-2019»

Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер» в Україні успішно завершено.  Цьогоріч від нашої школи в ньому прийняло участь 40 учнів 3-10 класів. З них 19 - отримали ВІДМІННИЙ, а 17 - ДОБРИЙ результати. Лише 4 учні відмічено сертифікатом учасника конкурсу. Від щирого серця вітаю всіх учнів які прийняли участь у конкурсі та змогли показати досить високий рівень знань з інформатики та комп'ютерної грамотності.

Козацький гарт 2019

До дня збройних сил України 03 грудня 2019р. в Погребищенській ЗОШ №2 I-IIIст. Було проведено II етап дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри «Сокіл» («Джура») українського козацтва. 

Шашковий турнір

У  Погребищенській  ЗОШ№2  з  12  по  19  грудня    проходили  змагання   серед  учнів  початкових   класів   «Диво- шашки».  У  змаганнях  із  шашок  взяли  участь   майже  100 діток,  які  завзято  змагалися  за  призові   місця.

Ми - українці! 2020

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької ОДА започаткував флешмоб «Ми – українці!», щоб підкреслити значимість Дня Соборності України, як державного свята і соборності нашої держави як такої, її єдності, цілісності і неподільності. Нині це надзвичайно актуально, і тому українці повинні визначитись, що Соборність України означає для них.

Соборність 2020

Учні 9А класу провели лінійку присвячену до дня Соборності України. Відразу видно, що вони добре підготувалися та продумали усе до найменших деталей. Варто було відмітити їх вигляд та костюми, які дали змогу ще більше поринути у святкову атмосферу.

Щедрувала школа 2020!

13 січня учні 9-А класу прийняли чергування. Вони підготували змістовну лінійку, де привітали всю школу щедрівками та чудовими словами.

Шановні батьки майбутніх першокласників 2020-2021 н.р.

Директор комунального закладу "Погребищенська загальноосвітня школа №2 І-ІІІ ступенів Погребищенської районної ради Вінницької області" запрошує Вас на бітьківські збори, які відбудуться 31 січня 2020 року о 14:00 в актовій залі школи.

 

Вітання призеру

26 січня 2019 року у ЗОШ №15 м.Вінниці відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади з біології. Честь Погребищенського району захищав учень нашої школи десятикласник Тавровський Антон. Виконавши більше 100 тестових завдань і дві практичні роботи, складність яких виходить далеко за межі шкільної програми, Антон здобув призове ІІІ місце серед 33 учасників інших районів. Підготовкою призера займалася вчитель біології вищої категорії, вчитель-методист Мамчур Євгенія Іванівна.


Ми щиро вітаємо Антона та його вчительку з черговою перемогою. Бажаємо їм подальших успіхів у досягненні поставлених цілей. Ми пишаємося вами.

Адміністрація школи 

Флешмоб "Єдина країна"

Століття тому до літопису українського народу додалася ще одна особлива подія. 22 січня 1919 року в Києві на Софійському майдані урочисто проголосили Акт Злуки: відтак, у єдину соборну державу об’єдналися Українська Народна і Західно-Українська Народна Республіки.

Тиждень художньо – естетичного циклу.

Тиждень трудового навчання,  образотворчого  мистецтва, художньої культури, музичного  мистецтва  щорічно  проводиться  в  школі  в цікавій і доступній формі. Цього року він був проведений напередодні нового року. Учні відправились у подорож до прекрасного і на протязі тижня отримали корисну інформацію естетичного напрямку.

Про підсумки зимових канікул

На виконання наказу Погребищенської ЗОШ І-ІІІ ст. №2  від 03.12.18. №207 "Про проведення новорічних свят у школі» та з метою належного проведення новорічних і різдвяних свят та організації змістовного дозвілля дітей і молоді у новорічні та різдвяні дні, виховання молодого покоління в дусі поваги до народних звичаїв і обрядів у школі були сплановані комплексні заходи. Під час зимових канікул з 29 грудня  2018 року по  13  січня  2019 року була  організована  щоденна  робота  спортивного залу,  гуртків, секцій у школі, чергування  адміністрації  та  педагогічних  працівників  у  святкові  дні.

Зимові канікули

За вікном проходять холодні зимові ранки . Легкий сніг, наче водоспад, звіює шалений зимовий вітер з дахів будинків. Дерева хоч і позбулися свого листя, втім, вкрившись інієм, утворюють справжню новорічну казку надворі. На вулиці панує сильний мороз, але у моїй душі щодня тепло і радісно. Навіть, здавалося б, похмурі хмари, які ось-ось хочуть знову притрусити все снігом , не здатні утворити хоч краплинку суму. У мене наступили канікули!!!

Знати право! Служити праву! Захищати право!

Під таким гаслом проходив Всеукраїнський тиждень права у Погребищенській ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів.

Він проходив з метою розширити знання учнів про Закони України, Конституцію України та міжнародно-правові документи. Сформувати елементи правової культури та правової свідомості. Більш ширше ознайомити учнів з правами та обов’язками, бути спроможними вміти аналізувати та оцінювати їх. 

До Дня народження відомої землячки

Учні 8-А та 9  класів відвідали місцевий музей, де було проведено свято, присвячений  Дню народження Н.А. Присяжнюк. На цьому заході  діти почули цікаві факти з життя  фольклористки, які прозвучали з вуст начальника відділу культури заслуженого працівника культури Г. Кравчук та директора ЦРБ А. Красноштан.

Як розпізнати фейк?

Посилання в тексті:
Безкоштовний відеокурс www.bit.ly/OSINT_edu

Ігровий мультимедійний онлайн-посібник "Медіа Драйвер" www.mediadriver.online

Видання розроблено та реалізовано Міністерством інформаційної політики спільно з проектом ЄС «Association4U». Мета - підвищення інформаційної грамотності населення.  Брошура містить основні правила особистої інформаційної гігієни, що дозволять пересічному громадянину убезпечити себе від фейків і дезінформації.

Стаття на сайті Міністерства інформаційної політики

Зарплата і свобода вчителів. Що змінює закон "Про освіту"

ВЧИТЕЛЯМ СПРАВДІ ПЛАТИТИМУТЬ БІЛЬШЕ?

Так, суттєво більше, і не тільки вчителям, але не одразу.

Частина 2 статті 61 закону говорить, що посадовий оклад педагогічного працівника найнижчої кваліфікаційної категорії встановлюється в розмірі трьох мінімальних заробітних плат.

Просвітницько-превентивна зустріч у Погребищенській ЗОШ № 2 І-ІІІ ступенів

18 січня 2018р. у нашій школі пройшла зустріч учнів 7-11класів із представниками Головного управління Національної поліції Вінницької області відділ ювенальної превенції Телепенко Ольгою Володимирівною та методистом- психологом Навчально- методичного центру психологічної служби системи освіти Вінницької області  Адамчук Людмилою Лєонтівною.

Хімія прикладна чи теоретична наука

Звіт про проведення тижня хімії з теми: «Хімія прикладна чи теоретична наука»

Мета: «Формування у учнів інтересу до вивчення хімії, підвищення якості хімічної освіти, вироблення практичних умінь і навичок, застосувати отримані теоретичні знання»

У період з 11 грудня по 15 грудня  2017р.в  Погребищенській ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів Погребищенської районної ради Вінницької області проходив тиждень хімії  з метою зацікавлення учнів до вивчення предметних дисциплін. Кожен день тижня був оголошеним предметним. 

Результати "Бобер 2017"

2-14 листопада 2017 року відбувся Х ювілейний конкурс з інформатики та комп'ютерного мислення "БЕБРАС", у якому по всій Україні взяли участь понад 100 000 учнів 2-11 класів! Серед них, було і 18 представників нашої школи.

У 10-му ювілейному конкурсі взяли участь 117 463 учасників. Центральним оргкомітетом встановлені нижні межі відмінних та добрих результатів:

Календар вихідних в Україні на 2018

Вихідні дні 2018 в Україні незабаром затвердить Кабмін. Згідно із календарем вихідних, поданим Мінсоцполітики, на українців чекають чотириденні канікули у березні, квітні, червні та грудні.

Втім, вихідними будуть і деякі несвяткові дні у випадку, якщо офіційний вихідний випадає на суботу-неділю або вівторок чи четвер (в останньому випадку робочі дні переноситимуться на суботу).

Свято Розуму, Усмішок та Сонця!

30 листопада 2016 року учні з усіх куточків України вперше брали участь у І Міжнародної грі зі світової ( зарубіжної та української) літератури «Sunflower». Не була виключенням і ЗОШ №2 м. Погребище, де « сонячними квітами» виявили бажання стати 11 учнів.

З чого починається добра справа? З гарного настрою, натхнення та усмішок! Цього останнього дня осені школа ніби розквітла яскравими «сонечками» та щирими усмішками дітей. Учні захоплено розглядали цікаві тестові зошити, де в естетичному оформленні були представлені запитання олімпіади для 5-6, 7-8, 9, 10-11 класів.

Як зберегти фізичне та психологічне здоров`я учнів

У грудні місяці в школі відбувся психолого-педагогічний семінар «Як зберегти фізичне та психологічне здоров`я учнів під час навчально-виховного процесу».

Практичний психолог Мельникова Л.С. повідомила присутніх вчителів про те, що з школою можуть бути пов’язані фактори, які спричиняють виникнення відхилень у психічному здоров’ї  учнів; серед них виділимо: вікові кризи в період 6-7 років і у віці статевого дозрівання, велике розумове навантаження (учіння)  - основний зміст життя в шкільному віці.

Моє друге Я

Щоразу, коли в нашій школі проводяться практичним психологом корекційні заняття, учні розкривають себе зовсім з іншої сторони. Вони із задоволенням включаються в роботу, спонукають один одного до праці, мріють, аналізують себе та інших, розкривають свої здібності. Так учні 4-го і 6-го класів розкривали себе на занятті «моє друге «я», «ким я себе уявляю».

Бобер 2014

Результати конкурсу комп'ютерної грамотності "Бобер 2014"

У 2014 році в конкурсі "Бобер" приймало участь 33 учні школи. З них отримали відмінний результат - 10, добрий результат - 18, та 5 стали учасниками конкурсу.

А саме:

Відвідувачі сайту

1191835
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
В цьому місяці
Всього
268
1535
7122
25773
1191835

Корисні посилання

 • Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України
 • Університет менеджменту освіти
 • Комітет з питань науки та освіти
 • Інститут інноваційних технологій і змісту освіти
 • Академія педагогічних наук України
 • Український центр оцінювання якості освіти
 • Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти
 • Пробне тестування онлайн
 • Укпаїнознавча гра Соняшник
 • Онландія - безпечна веб-країна
 • maluk
 • pochemuchka
 • samouchka
 • umnichka
 • online-bezpeka-logo
 • allforchildren
 • kangooroo
 • SOM
 • ostriv
 • parta lo
 • MAN