Про перевантаженість учнів під час дистанційного навчання

Відділ освіти Погребищенської районної державної адміністрації повідомляє, що до Департаменту освіти і науки облдержадміністрації та відділу освіти звертаються батьки зі скаргами на перевантаженість учнів під час організації дистанційного навчання, тому  з цього приводу нагадуємо наступне.

Заклади загальної середньої освіти відповідно до положень Закону України «Про освіту» мають автономію, зокрема, щодо академічних та організаційних питань, а форми організації освітнього процесу визначає педагогічна рада конкретного закладу (стаття 10 Закону України «Про повну загальну середню освіту»).

Вшануймо честь і подвиг Героїв

З нагоди відзначення  Дня Гідності та Свободи протягом тижня  в  школі було проведено ряд заходів, спрямованих на вшанування патріотизму та мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси.

Розпочався тиждень   із загальношкільних покласних лінійок. Класні керівники провели  патріотичні виховні години.

Знаю права і змінюю світ 6-А клас

Чудова і корисна виховна година у 6А класі "Знаю права і змінюю світ". Проведена 19 листопада 2020 року з нагоди святкування річниці Конвенції ООН про права дитини в Погребищенській ЗОШ №2. 

Знаю права і змінюю світ 5-Б клас

Виховна година у 5Б класі "Знаю права і змінюю світ". Проведена 19 листопада 2020 року з нагоди святкування річниці Конвенції ООН про права дитини. 

Учні познайомилися з цілями сталого розвитку, дізнались про діяльність ООН і Юнісеф, визначили категорії цілей сталого розвитку та пов'язали їх з Конвенцією про права дитини.

У казки на гостинах

Діти повинні жити у світі краси, гри, музики, казки. 

Про це писав великий педагог, письменник Василь Сухомлинський. Адже казка – це мудрість народу, це наука про добро, яке перемагає зло. 

Тому і я вирішила з учнями 2 – А класу на групі продовженого дня провести відкриту виховну годину « У казки на гостинах», яка відбулася 17.11.2020 р. ЇЇ метою є прищеплення любові до книги, до казки, до джерел усної народної творчості, пробудження бажання читати художню літературу, виховувати почуття доброти, справедливості, дружби, взаємодопомоги.

Козацька ватра

14 жовтня 2020 року в рамках національно-патріотичного виховання для учнів 6-А класу було організовано похід до річки Рось "Козацька ватра". Сонячна погода, святковий настрій та бажання відпочити веселою, дружною класною родиною, зробило цей захід незабутнім!

«Козацькі забави»

13 жовтня 2020 року в Погребищенській ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів пройшли «Козацькі забави» серед учнів 10-11 класів під егідою Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), присвячені Дню українського козацтва та Захисника України. Перед початком змагань відбулася посвята учнів перших класів в «новаки» («козачата»).

Здорові діти-щасливі батьки

Хто  здоровий, той сміється.
Все  йому  в житті вдається.
Радість б’ється в нім  щоднини.
Це  ж  чудово  для дитини! 

Цікаво  та  весело пройшли змагання  між  учнями  початкових  класів  під  назвою   «Cool  Games», що в перекладі - «Круті  ігри»,  присвячені  Дню фізичної  культури  та  спорту.

Бережем здоров'я змолоду!

Під такою назвою пройшла виховна година в 6-Б класі. 

"Бережи здоров'я змолоду", — завжди говорили нам старші. Відчуваємо правду цих слів, адже основи довголіття закладаються ще з юних років. У своєму виступі учні закликали дотримуватися гігієни, берегти себе від захворювань та нещасних випадків. 

День здоров’я і фізичної культури 2020

Метою реалізації змісту освітньої галузі «Здоров’я і фізична культура» є формування основи для забезпечення і всебічного  розвитку здоров’я учнів; підвищення рівня фізичної підготовленості; формування і поліпшення основних життєво-важливих рухових навичок, умінь та пов’язаних із ними знань; підготовка до активної участі у забезпеченні повноцінного тривалого життя в природних,техногенних та соціальних умовах, які постійно змінюються; до безпечної трудової діяльності та надання першої допомоги; до захисту України та вибору професії.

Акція "Серце до серця" 2020

Акція «Серце до серця» – «Дитяче серденько, живи!»

У школі  пройшла  XV акція Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» – «Дитяче серденько , живи!», головною метою якої є збір коштів на придбання кардіологічного медичного обладнання для дитячих лікарень.

English Week 2019

Мета. Створення умов для розкриття творчих здібностей учнів у позакласній роботі з іноземної мови , використання різноманітних форм роботи при вивченні іноземної мови на різних етапах навчання, підвищення мотивації навчально-пізнавальної діяльності учнів, розвиток інтересу учнів до вивчення іноземної мови, популяризація англійської мови.

Баскетбол 2019

Одне з важливих завдань сучасної школи – виховувати фізично , морально , соціально й духовно здорову людину. 

Над цим працювали вчителі фізичної культури Погребищенської ЗОШ №2 I-III ст. , а також учнівський спортивний клуб “Олімп” при сприянні дирекції школи,  зокрема директора школи Коротуна П.В. та завуча школи з навчально-виховної роботи Олексюк Г.Г. і завуча з виховної роботи Довганенко Г.Д.

Вшанування пам'яті жертв голодоморів в Україні 2019

Голодомор 1932-1933рр. – страшна трагедія в історії нашої держави, яка забрала життя мільйонів людей. Щоб не повторились такі події ми повинні знати і пам’ятати  про них. В Погребищенській ЗОШ №2 напередодні Всеукраїнської акції «Запали свічку пам’яті» пройшло ряд заходів. Класними керівниками проведені години спілкування, круглі столи «Скорботна пам'ять поколінь».

Батьківські збори 2019, короткий звіт

26 листопада у нас відбулися загальношкільні батьківські збори. Розпочалися вони з чудових вітальних виступів учнів школи. Свої здібності демонстрували танцювальний колектив з вітальним танцем. Учні 4А та 4Б класів подарували батькам чудові пісні. Також всіх присутніх вразили хлопці 9А класу прекрасним виконанням українського танцю. 

Дивосвіт дитинства

«Чарівний, світлий і ні з чим незрівняний 

Світ дитинства, країни доброти, сміху і радості, 

безмежного і безтурботного щастя.»

Під таким девізом 21 листопада 2019 року у 4-А класі пройшла відкрита виховна година «Дивосвіт дитинства».

Тиждень безпеки дорожнього руху 2019

В Погребищенській ЗОШ №2 І - ІІІ ступенів з 11 по 15 листопада пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху. Відповідно до тематики Тижня в школі проводилися ряд  заходів, націлених на підвищення обізнаності та усвідомлення найгостріших проблем безпеки дорожнього руху.

Звіт про проведення тижня української мови та літератури 2019

Звіт про проведення тижня української мови та літератури у  Погребищенській ЗОШ №2 І – ІІІ ступенів (04. 11. – 08. 11.2019р.)

Метою тижня було донести до школярів красу і багатство української мови, формувати відчуття краси рідного слова, розвивати мовленнєві та творчі здібності учнів, збагачувати словниковий запас,виховувати любов до рідної мови та розуміння мелодійності, багатогранності рідного слова, необхідності мови для життя народу.

Загальношкільні збори 2019!

Увага батьківські збори!

26 листопада о 14 годині в приміщені актової зали відбудуться загальношкільні батьківські збори. 

Порядок денний:

1. Шкідливі звички та боротьба з ними (лікар ЗПСМ Марункевич Т.П.)

2. Батьки і діти: стилі виховання (заступник директора школи з ВР Довганенко Г.Д.)

Вітаємо з перемогою!

21 листопада 2019 року в Погребищенській ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів відбувся І зональний етап Всеукраїнського конкурсу Вчитель року в номінації "Учитель початкових класів". У вказаному конкурсі приймали участь 4 учителя початкових класів Погребищенського та Липовецького районів. Честь нашої школи захищала учителька Счаслива Лариса Петрівна, яка за результатами трьох конкурсних випробувань, впевнено зайняла ІІ місце. 

Від імені педагогічного та учнівського колективів, бажаємо Ларисі Петрівні бадьорості щоденної, щоб кожен новий день був наповнений щасливими моментами і вдячними посмішками дітей. Бажаємо міцного здоров’я, радості від вашої нелегкої праці, натхнення, терпіння, творчої наснаги, міцного здоров'я та подальшої плідної праці на ниві навчання та виховання підростаючого покоління!

Адміністрація та профспілковий комітет Погребищенської ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів

Запали свічку пам'яті...

День пам'яті жертв голодоморів відзначається щорічно в четверту суботу листопада на підставі президентських указів 1998 та 2007 років. У ХХ сторіччі українці пережили три голодомори: 1921-1923, 1932-1933 і голод 1946-1947 років. Утім, наймасштабнішим був Голодомор 1932-1933 років - геноцид українського народу, здійснюваний тоталітарним комуністичним режимом СРСР.

Вітаємо призера!

19 листопада 2019 року в Погребищенській ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів відбувся І зональний етап Всеукраїнського конкурсу Вчитель року в номінації "Учитель історії". У вказаному конкурсі приймали участь 5 учителів історії Погребищенського та Липовецького районів. Честь нашої школи захищала учителька історії Андрощук Тетяна Іванівна, яка за результатами трьох конкурсних випробувань, впевнено зайняла ІІ місце. Від імені педагогічного та учнівського колективів, висловлюємо слова щирої подяки Тетяні Іванівні за вагомий внесок у становлення іміджу нашої школи. Від усього серця бажаємо Вам натхнення, терпіння, творчої наснаги, міцного здоров'я та подальшої плідної праці на ниві навчання та виховання підростаючого покоління!

Адміністрація та профспілковий комітет Погребищенської ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів

Ми - українці!

19 листопада під назвою "Ми-українці" серед шкіл Погребищенського району відбувся форум українських патріотичних справ дітей та учнівської молоді. Основною метою якого стало залучення учнів до туристсько-краєзнавчої роботи, удосконалення змісту і засобів національно-патріотичного виховання підростаючого покоління, увічнення бойових подвигів захисників України! 

УРРААА! ДИСКОТЕКА!!!

У п'ятницю, 8 листопада 2019 року, в Погребищенській ЗОШ №2 відбулася довгоочікувана дискотека. Захід проходив у актовій залі, де зібралися учні 8-11 класів. Тема дискотеки "Музика 80-90-00-19 років". Відповідно до теми, ді-джеї підготували плейлист із композиціями як 80-90х років,так і сучасності. А також звучали українські народні пісні. Кожен намагався одягнутися відповідно стилю тих років. Деякі представники демонстрували власний одяг, розповідаючи про свій стиль. Найактивніші отримали призи. В актовій залі була облаштована ретро-фотозона, де учні мали змогу фотографуватися і поринути в атмосферу тих років.

Непідкупний лицар

31 жовтня  2019 року у Погребищенській загальноосвітній школі № 2 відбулися педагогічні читання «Педагогічна творчість М.І. Пирогова », до яких долучилась завідуюча бібліотекою Бобкова Л.В. та вчителі школи. Метою яких розкрити узагальнення поглядів М. Пирогова на класичну та реальну освіту, його уявлення про структуру, зміст та організацію шкільної системи освіти. 

День захистника України 2019!

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій  українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу 11 жовтня у нашій школі відбулося свято до Дня захисника України. 

Шахи 2019

На базі  Погребищенської  ЗОШ №2 05 листопада відбулися районні змагання з  шахів, в  яких  взяли  участь кращі  шахісти  трьох  шкіл  району.

Команди  грали  по  коловій  системі.  Склад  команд: 2 хлопці і 1 дівчинка. Боротьба  була  напруженою  та  цікавою. За  підсумком  перше  місце виборола  команда  Погребищенської  ЗОШ №2. Друге  місце  розділили ЗОШ №1 та Гопчицька ЗОШ.

До уваги жителів району!

До уваги жителів району!

28 листопада 2018 року відповідно до плану основних заходів цивільного захисту області на 2018 рік, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації від 17.01.2018 року №20, з 13.55 до 15.00 буде проведена річна комплексна перевірка регіональної системи оповіщення з практичним запуском електросирен і подачею сигналу «УВАГА ВСІМ». Прохання зберігати спокій та займатись повсякденними справами.

Завідувач сектору цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи райдержадміністрації В.Білоконь

Що у законі: які фото дітей не можна розміщувати на сайтах садків та шкіл

У закладах освіти час від часу відбуваються різні заходи за участю дітей. Якщо ви плануєте знімати їх на відео чи робити фоторепортаж, а у подальшому публікувати такі фото і відео на сайті чи сторінці у соцмережі – то маєте знати певні правила.

Чи це законно? 

Режим роботи закладів освіти в умовах військового стану (роз'яснення)

Затверджений парламентом Указ Президента України, яким запроваджується воєнний стан у 10 областях терміном на 30 днів, жодним чином не впливає на звичну роботу закладів освіти сьогодні. Будь-які зміни можливі винятково у разі, якщо цього потребуватиме безпека дітей та захист країни. За таких умов Міністерство, а також інші уповноваженні органи, оперативно інформуватимуть про це. Таке роз’яснення надає Міністерство освіти і науки України сьогодні, 27 листопада 2018 року, у зв’язку зі зверненнями, що надходять до МОН.

День Свободи та Гідності 2018

21 листопада 2018 року учні 10 класу Погрребищенської ЗОШ №2 разом із заступником директора школи з виховної роботи Довганенко Г.Д. та фахівцем з охорони праці Шевчуком А.Г. прийняли участь в районному мітингу присвяченому Дню Свободи та Гідності України.

Трагічні сторінки Надросся ХХ - ХХІ ст.

20.11. 2018 року на базі комунального закладу " Погребищенської ЗОШ № 2 І - ІІІ ступенів " проведено науково - практичний семінар " Трагічні сторінки Надросся ХХ - ХХІ ст. Дослідницька і пошукова робота, як основа розвитку пізнавальної активності учнів на уроках історії."

Даний семінар пройшов за участю методистів РМК та вчителів історії навчальних закладів району. Свою роботу учасники семінару розпочали з покладання квітів до пам'ятних знаків Героям небесної сотні,  Жертв голодомору 1932-1933 рр. та Пам'яті жертв голокосту 1941 - 1945 рр. 

Барви золотої осені

Осінь – чудова пора року. 

Традиційно кожного року у школі проходить Свято осені. Діти представляють свої композиції з природних матеріалів, готують костюми, вивчають вірші і пісні, танці.

Ось і завітало це свято і до учнів 2-А класу.

Звіт про проведені заходи протягом тижня української мови та літератури(з 5 по 9 листопада)

З метою повторення й узагальнення засвоєного учнями мовного матеріалу, формування вміння й навичок усного мовлення, уміння швидко орієнтуватися в запропонованій ситуації;

виховання в учнів наполегливості у здобутті знань, інтересу до вивчення рідної мови та літератури, виховання любові до рідної мови, України, її пісенного скарбу, художнього слова, формування культури мовлення, розкриття краси й багатства української мови;

Особиста безпека дітей

Щоб захистити дитину від сексуального насильства, навчіть її наступним правилам особистої безпеки:

1. З раннього віку навчіть дитину, що її тіло — це її тіло, і воно належить тільки їй.

Поясніть, що вона має право відмовитися, якщо їй не хочеться з кимось цілуватися або обійматися.

Відлуння золотої осені

Ось і закружляла нас руда красуня востаннє у цьому році у своєму осінньому вальсі. Такими рядками закінчилося цьогорічне Свято осені у 1-А класі Погребищенської ЗОШ №2. Ніби якось і сумно, що свято вже закінчилося і ми сказали осені: «Прощавай!» - але все ж таки приємно,що це свято подарувало чудовий настрій усім: і юним учасникам, і вчителям, і, звісно ж,запрошеним гостям.

Батьківські збори 2018

Увага! Увага! Увага!

13 листопада 2018 року о 14 годині в актовій залі Погребищенської ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів відбудуться загальношкільні батьківські збори

Порядок денний

 • Права та обов’язки здобувачів освіти та їх батьків відповідно до Закону України про освіту (Заступник директора з виховної роботи Довганенко Г.Д.)
 • Виступ практичного психолога в рамках циклу психологічного всеобучу «Школа позитивного батьківства», « Правильне спілкування дітей та батьків», «Розкриваємо в дітей навички керувати емоціями» (Мельникова Л.С.)

З любов’ю до природи

Нещодавно у нашій школі пройшов тиждень юннатів. Проведення природоохоронних заходів є давньою традицією школи, що ставить на меті прищепити дітям любов і турботливе ставлення до довкілля. Для учнів молодших класів було проведено пізнавальний захід «Природа наша мати, тож слід її оберігати», в ході якого малюки познайомилися з діяльністю юннатів школи, вивчили правила поведінки в природі, відгадували цікаві загадки. 

Звіт по проведенню тижня математики в школі

Математика-дивовижна вчителька у мистецтві  спрямувати думки ,наводити порядок там, де вони невпорядковані і викорчовувати  безглуздя , фільтрувати брудне і наводити ясність . Математика сприяє формуванню та розвитку інтелектуальних і творчих здібностей учнів . Тому в нашій школі  проводився тиждень математики з 16 по 19 жовтня під девізом "Математика-один із видів мистецтва".

День безпеки руху

Відповідно до вимог Закону України «Про дорожній рух» в частині організації роботи щодо профілактики дорожньо-транспортного травматизму, з метою здійснення комплексу профілактичних заходів щодо попередження дорожньо-транспортного травматизму,  формування у дітей навичок безпечної поведінки на вулично-дорожній мережі, дбайливого ставлення до власної безпеки та безпеки оточуючих, виховання свідомого ставлення до неухильного виконання Правил дорожнього руху  

В навчальному закладі 25 жовтня 2018 проведено  Єдиний    день  з безпеки дорожнього руху

Звіт по проведенню тижня початкових класів у 2018-2019 н.р.

З 08.10.2018 по 12.10.2018 у Погребищенській ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів проводився тиждень початкових класів. Тиждень виявився наповненим цікавими подіями, а саме:

Понеділок 08.10.2018

день відкриття тижня початкових класів. У цей день відбулась святкова лінійка та виставка дитячих  малюнків «Неповторні куточки України». Відзначились учні  3-их класів. 

Зелена перлина

Споглядаючи чудову осінь за вікном, у нас  виникла ідея: а чому б не помилуватись цією красою у Карпатах?!..

Тому учительський та учнівський колективи Погребищенської школи №2  вирішили організувати найдемократичнішу, найкрасивішу, найкомфортнішу та найвеселішу подорож. Маршрут охопив місця та міста, яких не буває забагато, які хочеться бачити знову і знову, які своєю атмосферою підіймають настрій та налаштовують на філософські роздуми.

Долучаємось до народної творчості…

Наш фольклор багатий і різноманітний, його роль у формуванні та розвитку української нації важко переоцінити. У ньому поєднується реальність і вигадка, життя і чудеса, які  поряд з нами з дитинства. Саме пісні, легенди, перекази, прислів’я, приказки, загадки допомагають пізнати прадавні часи, сьогодення, зберігають історичну пам’ять, сприяють вивченню культури, традицій свого народу, вчать любити  й захищати рідну землю, виховують високі моральні якості. 

Батьківські збори

Шановні батьки!

У вівторок   13.12.2016 року о 14.00 в приміщенні актової зали відбудуться загальношкільні батьківські  збори

Дирекція Погребищенської ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів

 

Мій перший найкращий зошит

На виконання рішення колегії Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 28.08.2012р. протокол №8/2-2 «Про впровадження нових стандартів початкової освіти», рішення колегії управління освіти і науки облдержадміністрації від 21.08.2012р. протокол №4 «Про підсумки розвитку освіти області у 2011/2012 навчальному році та завдання на 2012/2013 навчальний рік», наказу управління освіти і науки облдержадміністрації від 24.09.2012р. №501 «Про реалізацію в області Державного стандарту початкової загальної освіти», плану роботи районного методичного кабінету, відповідно наказу по відділу освіти Погребищенської райдержадміністрації від 07.10.2016 р. №186 та з метою забезпечення умов для підвищення самооцінки, розвитку навичок саморегуляції емоційних станів, комунікативних умінь та сприяння процесу становлення позитивних відносин у дитячій групі, зміцнення психологічних та емоційних стосунків між дорослими і дітьми, провести з 7 листопада 2016 року по 2 березня 2017 року Акцію «Індивідуальна творча справа «Мій перший найкращий зошит» в рамках обласного проекту «Я – першокласник!».

День гідності

21 листопада на честь початку двох революцій: Помаранчевої та Революції Гідності; в пам'ять усіх, хто вистояв; у пам'ять усіх постраждалих; на честь усіх загиблих; у підтримку всіх українських бійців на фронті – маємо пам'ятати та відзначати цей День

Подорож у місто з ароматом кави

Кожен куточок землі  по – своєму привабливий і цікавий як  історією , так і живописністю природи, оригінальними постатями  славетних людей. І куди б не привели нас стежки – дороги , а в серці завжди зостануться теплі спомини , світлі враження. Буває ж так , що крихітний куточок , а уславлений і знаний навіть далеко поміж народами світу.

Шкільна стежина

Ми – українці, ми – справжні патріоти своєї держави

Під таким гаслом  протягом жовтня  пройшов місячник національно – патріотичного виховання у Погребищенській школі №2 в рамках загальношкільного проекту «Моя Батьківщина - Україна»,  метою якого є формування  в учнів знань і поваги законів України, почуття патріотизму, любові до свого рідного краю, Батьківщини, народу, традицій та звичаїв; виховання моральних, духовних та історико – культурних цінностей, високої  мовної культури,  шанобливого ставлення до державної символіки,  активної  життєвої позиції щодо негативних проявів соціуму; толерантного  ставлення до історії та культури  народностей , які мешкають в Україні та інших державах; шанування героїв України;  готовність до захисту національних інтересів України.

Sunflower 2016

Шановні колеги! Дорогі школярі та їхні батьки!

Українська асоціація викладачів зарубіжної літератури (УАВЗЛ) спільно з Творчим об`єднанням «Соняшник» просять Вас підтримати щойно започатковану Міжнародну гру зі світової (української та зарубіжної) літератури «Sunflower» та заохотити учнів 1-11 класів до участі в ній.

Що конкретно дасть школярам участь у Міжнародній грі «Sunflower»?

З-поміж цілої низки обґрунтованих відповідей виділимо лише основні:

 • Дозволить виявити і/або розвинути творчі здібності учнів.

Сторінками лісової книги

Ліс, вода, повітря – це неоціненні багатства  нашої  Землі. 

Кожен з нас за них відповідає.

А.П.Чехов

З метою навчити дітей аналізувати, робити висновки на основі власних спостережень за довкіллям, допомогти зрозуміти, яке значення має ліс для людини, розвитку спостережливості за рослинним і тваринним світом, бережливого ставлення до природи, любові до рідного краю у 7 класі було проведено виховну годину на тему «Ліс дає людині все і красу в серця несе».

Підсумки І етапу учнівських олімпіад

Про підсумки проведення І етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів у 2016 – 2017 навчальному році 

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 19 серпня 2016 року «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2016 – 2017 навчальному році», наказу Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації від 03.10.2016 р. №455 «Про проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2016 – 2017 навчальному році», відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 року №1099, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 листопада 2011 року за №1318/20056, наказу  Міністерства освіти і науки України від 13 січня 2014 р. №31 «Про  затвердження графіків проведення ІУ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів на 2015 – 2019 роки та конкурсних відбірково-тренувальних зборів кандидатів до складу команд учнів України для участі у міжнародних учнівських олімпіадах з навчальних предметів на 2014 – 2019 роки», відповідно наказу по відділу освіти Погребищенської райдержадміністрації від 4 жовтня 2016 року №176, наказу по школі від 4 жовтня 2016 року №173 з 10 жовтня по 28 жовтня 2016 року проведено І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з 16 предметів.

Підсумки конкурсу ім. Т.Шевченка

Про підсумки проведення І етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Шевченка

Відповідно Указу Президента України від 30.09.2010 р.  №928 «Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Т.Шевченка», відповідно до Положення про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Т.Шевченка, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України  від 01.06.2011 р. №571, наказу Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації від 06.10.2016 р. №454, наказу по відділу освіти Погребищенської райдержадміністрації від 07.10.2016 р. №188 та з метою вшанування творчої спадщини Т.Г.Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, підвищення мовної освіти в Україні в школі відбувся І етап конкурсу, в якому приймало участь 32 учні 5 – 11 класів. Журі конкурсу визначило таких переможців:

Відвідувачі сайту

1136049
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
В цьому місяці
Всього
311
568
8925
1316
1136049

Корисні посилання

 • Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України
 • Університет менеджменту освіти
 • Комітет з питань науки та освіти
 • Інститут інноваційних технологій і змісту освіти
 • Академія педагогічних наук України
 • Український центр оцінювання якості освіти
 • Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти
 • Пробне тестування онлайн
 • Укпаїнознавча гра Соняшник
 • Онландія - безпечна веб-країна
 • maluk
 • pochemuchka
 • samouchka
 • umnichka
 • online-bezpeka-logo
 • allforchildren
 • kangooroo
 • SOM
 • ostriv
 • parta lo
 • MAN