Крок до лідерства

З метою розвитку лідерських якостей серед учнівської молоді,консультантом Погребищенського центру професійного розвитку педагогогічних працівників В.Тімергазіною, 20 січня був проведений івент голів учнівського врядування закладів освіти громади під назвою «Крок до лідерства». За допомогою різних форм роботи учасники івенту розкривали свої лідерські якості.

Таємним голосуванням обрано голову учнівського врядування громади ,нею стала Мазур Ірина учениця КЗ «Погребищенський ОЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ПМР»,а заступниками обрано Хулап Катерину,ученицю КЗ «Погребищенський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 ПМР» та Брозінського В‘ячеслава учня  КЗ «Степанківський ЗЗСО І-ІІІ ст ПМР».

Вітаємо лідерів учнівського врядування громади та бажаємо творчих звершень та перемог!