Посвята в п’ятикласники 2021

У житті кожної людини бувають важливі переломні етапи, які символізують перехід до нової, більш високої якості, відповідальності, зрілості. Ось і сьогодні у велику шкільну родину середньої та старшої школи вливається ще один колектив – тепер уже учнів 5 -А класу. Саме колектив, бо ці діти дружні, завзяті та працьовиті.

З метою формування  почуттів гордості за свою належність до шкільної родини, створення  комфортних  умов для розвитку творчих здібностей дітей, виховання почуття колективізму, відповідальності, впевненості у своїх силах у КЗ «Погребищенський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 ПМР» у 5-А класі було проведено відкритий виховний захід  «Посвята в п’ятикласники».

На цьому святі п’ятикласники із захопленням розповіли про свій клас, показали акторські здібності під час розігрування гуморесок, виконання пісень. Із захопленням виконували різноманітні завдання, які їм підготували старшокласники. Довівши своїми знаннями, кмітливістю і вмінням, що вони гідні навчатися в основній школі, п’ятикласники дали урочисту клятву, що з честю носитимуть звання здобувача освіти Погребищенського закладу №2. На завершення свята директор освітнього закладу Журавльова Марія Іванівна привітала учнів 5-А класу і вручила їм посвідчення «Присвоєно звання п’ятикласника».

Класний керівник 5А класу Г.В.Затоковенко