До лісу по здоров'я

9 жовтня 2021 року о 9 годині чудового, ще морозного, осіннього ранку учні 7А класу вирушили в туристичний похід під девізом "До лісу по здоров'я". На шляху завітали до "каплички" і змогли скуштувати чистої, прохолодної джерельної води, яка підкріпила наші сили і дала наснаги на цілий день.

Звичайно, будь який похід розпочинається з розбиття табору, та підготовки обіду. Учні завзято вчилися ставити палатку, готували місце для вогнища, збирали дрова і чистили картоплю та інші овочі для обіду.  Всі працювали завзято, але ранкова прохолода давала про себе знати. Чудовим рішенням стало приготування на вогнищі запашного вітамінного глінтвейну. Гарячий виноградний сік з фруктами та спеціями, приготовані Ольгою Юріївною, швидко виконали своє завдання і дали всім неабияку енергію для подальших розваг.

Старшими по кухні були Мусанова Женя та Савюк Руслан, які змогли невдовзі нагодувати всіх присутніх смачною смаженою картоплею та овочевим салатом. Після обіду Руслан також пригостив усіх смачним трав'яним чаєм з димком.

Прибравши після себе галявину та навантаживши рюкзаки речами ми продовжили свій похід. Чудово виглядає ліс восени, а особливо коли ти мандруєш ним з друзями та під запальну ройову пісню у виконанні сповнених емоцій однокласників. Дякуючи Олександру Вікторовичу та Ларисі Миколаївні Яцьковим ми відвідали сонячну електростанцію (зробивши на пам'ять чудове фото з панорамою міста), бачили місце поклоніння старовірів, почули цікаву історію та побачили де знаходилась школа №5.

На завершення подорожі ми відвідали єврейський цвинтар, побачили культуру інших націй, а разом з тим пригадали та вшанували хвилиною мовчання пам'ять людей, яких було розстріляно в урочищі Бабин Яр 80 років тому.

Повернулися до школи о 17 годині стомленими, але маючи незабутні враження та емоції від спілкування з природою, з друзями та знайомства з історією рідного краю.

Класний керівник Шайгородський М.О.