Увага! Діти на дорозі!

Щороку в школі проводиться Тиждень безпеки дорожнього руху «Увага! Діти на дорозі!». В рамках цього тижня (06 по  10.09 ) пройшли профілактичні заходи з безпеки дорожнього руху відповідно до плану. Головною метою є збереження життя і здоров’я дітей на дорогах.

До проведення заходів щодо попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму залучилися  працівники нашої школи та  учні  – всі ті, кому небайдуже збереження дитячого життя на дорозі.

Щоб нагадати дітям Правила дорожнього руху, призабуті за літній період, були  проведені ігри та вікторини «Увага, діти на дорозі», перегляд відеофільмів, виставки малюнків  « Мій друг – безпечний рух», години спілкування ««Безпека дорожнього руху-це життя», «Твій друг - дорожній рух», « Абетка дорожнього руху», «Безпека на дорозі, безпека життя», «Безпечна дорога» та ін.

Метою проведених заходів є розширення знань дітей про безпечну поведінку на дорогах, розвиток вмінь і навичок свідомо дотримуватися Правил дорожнього руху, виховання поваги до встановлених правил і бажання їх знати та виконувати.