Спортивний захід з нагоди дня фізичної культури та спорту.

Щорічно  в  другу  суботу  вересня  відзначається  День  фізичної  культури  і  спорту. Це  свято, що  уособлює  велич  сили  духу, мужності та здоров’я. З  метою  популяризації олімпійського руху, розвитку  фізичної  культури  і  спорту, підвищення  рівня  спортивної  майстерності, організації  змістового дозвілля, пропаганди  здорового  способу  життя  7 вересня 2021 року  у  нашій  школі  відбувся  спортивний  захід  з  нагоди  Дня  фізичної  культури  і  спорту, в якому  взяли  участь учні 9-11 класів.

Програма  змагань: підтягування на перекладині, згинання  та розгинання рук  в  упорі  лежачи, перетягування канату, стрільба з пневматичної  гвинтівки, біг 60 м., 300м., міні-футбол.

І місця  завоювали  такі  учні: Вегера Станіслав, Іваненко Ярослав, Недошовенко Максим, Січкарук Михайло, Палєсік Володимир, Новосаденко Уляна, Новосаденко  Ольга, Лукіянчук Тетяна, Калін Марія, Хулап Катерина, Шлапак Анастасія.

Бажаю  переможцям  міцного  здоров’я  та  нових  рекордів  у  змаганнях!

Учитель фізичної культури Сивак Т.В.