Квіткова планета. Фінальні акорди

Ось і завершились 14 днів цікавого, насиченого різноманітними подіями, розважальними заходами, святами, спортивними змаганнями, конкурсами, квестами життя пришкільного оздоровчого  табору “Квіткова планета ”, що працював на базі КЗ «Погребищенський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 ПМР».

Сьогодні відбулось урочисте закриття табірної зміни. День минув під гаслом «Прощавай, табір!». Діти представили цікаві номери та композиції, в яких подякували за цікаве дозвілля. Директор закладу Коротун П.В. урочисто закрив табірну зміну та побажав дітям веселих канікул. По завершенню святкової лінійки дітей нагородили  солодкими призами та медалями.

Ми щиро вдячні всім, хто долучився до організації змістовного дозвілля та комфортного перебування малечі у таборі – директору закладу П.В. Коротуну, вихователям, музичному керівнику та фізрукам, медичній сестрі, кухарям та технічному персоналу.

Попереду нові емоції, цікаві знайомства, розваги та відпочинок.

Всім чудового літа!

До нових зустрічей у наступному навчальному році!