Квіткова планета. День 10

Ранок у таборі розпочався з організаційної лінійки. Діти весело співали пісень. Особливо люблять діти ранкову зарядку під музичний супровід. Отримали навантаження на всі групи м’язів.

Перед виходом у похід був проведений інструктаж з техніки безпеки. Діти пригадали правила дорожнього руху, як поводити себе у спекотні дні.

Діти організовано вирушили до місцевого парку. Спостерігали за природою, ділилися враженнями від побаченого. Розважалися на дитячих атракціонах, співали пісень.

Між загонами було проведено конкурс на кращий літній букет. Діти складали композиції, плели віночки, фотографувалися. Особливо сподобалося дітям розповідати вірші про літо, відгадувати загадки, співати пісень, грати рухливі ігри.