Звіт директора КЗ "Погребищенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 ПМР" за 2020-2021 н.р.

Відповідно до Примірного положення про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів про свою діяльність перед педагогічним колективом та громадськістю,  річного плану роботи школи та графіку звітування керівників закладів освіти, 23 червня 2021 року у КЗ "Погребищенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 ПМР" відбулися загальні збори трудового колективу на яких було заслухано звіт директора закладу освіти Коротуна Петра Володимировича щодо підвищення рівня організації навчально-виховного процесу у навчальному закладі, ужиті керівником заходи щодо зміцнення та модернізації матеріально–технічної бази школи, залучення додаткових джерел фінансування та їх використання, ужиті заходи щодо забезпечення закладу кваліфікованими педагогічними кадрами, залучення педагогічної та батьківської громадськості, співпрацю з громадськими організаціями протягом 2020-2021 н.р.

Керівник закладу Коротун П.В. в своєму звіті охопив основні напрямки своєї діяльності як директора. Він проінформувала про:

• персональний внесок керівника у підвищення рівня організації навчальновиховного процесу;
  • виконання функціональних обов’язків членами колективу щодо забезпечення обов’язковості загальної середньої освіти;
  • створення умов для варіативності навчання та вжиті заходи щодо впровадження педагогічних технологій у навчальний процес;<
  • організацію різних форм позаурочної навчально-виховної роботи;
  • про ужиті заходи щодо зміцнення та модернізацію матеріально-технічної бази навчального закладу;
  • залучення додаткових джерел фінансування навчального закладу та їх раціональне використання;
  • ужиті заходи щодо забезпечення школи педкадрами та доцільність їх розстановки;
  • соціальний захист, збереження та зміцнення здоров я учнів та працівників педагогічного колективу;
  • надання соціальної підтримки та допомоги дітям-сиротам, під опікою та з малозабезпечених сімей;
  • моральне та матеріальне стимулювання учнів і педпрацівників;
  • дотримання правопорядку неповнолітніми;
  • залучення педагогічної та батьківської громадськості до управління діяльності навчального закладу.

Про діяльність Коротуна Петра Володимировича, як керівника КЗ "Погребищенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 ПМР", зазначили члени трудового колективу Олексюк Г.Г., Довганенко Г.Д., Яцьков О.В., Стребкова Г.М., Оранський Ю.П., Гірчук А.М., Шайгородський М.О., а також голова батьківського комітету закладу освіти Крук О.В.

Далі, в ході загальних зборів, всім присутнім було запропоновано взяти участь у закритому голосуванні, в ході якого оцінити задовільність чи незадовільність діяльності керівника закладу. Після чого члени лічильної комісії Яцьков О.В., Затоковенко Г.В. та Левченко Т.П. підрахували кількість голосів, а голова зборів Шайгородський М.О. підвів підсумок звітування та повідомив присутніх про результати голосування, відповідно до яких, роботу керівника КЗ "Погребищенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 ПМР" Коротуна Петра Володимировича за звітний 2020-2021 навчальний рік було одноголосно визнанно "задовільною".