Квіткова планета. День 9

День у таборі « Квіткова планета» розпочався з ранкової зарядки, на якій всі остаточно прокинулися. Показували танцювальні рухи сьогодні дівчатка із загону « Колосок» . День проходив під гаслом « Ми веселі, ми бадьорі, наші настрої в мажорі» . І зразу ж після сніданку закипіла робота в загонах.

А гарний настрій нам дають наші захоплення. У світі навколо нас багато всього цікавого та захопливого. Кожен може знайти собі щось до душі. Одні люблять співати, інші – танцювати. Хтось захоплюється малюванням, хтось цікавиться музикою, спортом… Людина, яка має захоплення цікава. Із нею ніколи не буває нудно.

От і сьогодні діти виконували роботи з кольорового паперу та створили плакати « Долоньки єднання». На загальнотабірній лінійці відбулося оригінальне представлення робіт кожним загоном. Роботи у всіх просто чудові.

Найменші дітки табору з  загону «Соняхи» намалювали багато малюнків долоньками у фарбі та розповіли про них.

Дітки із загону «Ромашки» люблять творити із вузеньких смужечок у стилі квілінг.

Дівчатка із загону «Колосок» чудово співають.  А Ковальчук Вікторія - справжня майстриня. Її умілі ручки вміло ліплять різні чарівні фігурки, плетуть з резинок, красиво малюють.

Всі сьогодні працювали дружно, злагоджено й завзято.