Навчально-польові збори 2021

Під час проведення НПЗ серед учнів 11 класу юнаки відпрацьовували тактичні дії, малих тактичних груп в двійках і трійках  на час ведення  навчальних бойових дій в наступі і в обороні .

Навчалися учні діяти в подоланні міно-інженерних загороджень, проходження місцевості зараженої радіоактивними, хімічними речовинами, бактереологічними  засобами, вміти вести точний вогонь по танках ,броньованих машинах, літаках і вертольотах.

При проходженні занять з домедичної підготовки , юнаки та дівчата відпрацьовували надання допомоги потерпілим при пораненнях ,кровотечі, переломах, вивихах . Успішність проведення навчально польових зборів пройшла за активної спів праці командирів віділення :

• Гальчука Богдана
  • Бобрика Олександра
  • Сав’юк Діани
  • Братківської Аліни
  • Командира взводу :Глущука Дмитра .

В бігу на 100 м був першим Маковей Євген ,в метані гранати на дальність відзначились Шкурський Дмитро 40м, Гальчук Богдан 40м. В стрільбі із пневматичної гвинтівки був кращий Барабаш Петро . Закінчились навчально польові збори смачною юшкою і виконанням військових пісень. Юнаки і дівчата 11 класу отримали відміні оцінки, набувши знання і практичні навички НПЗ, готові до служби у збройних силах України і зможуть захищати суверенітет української держави зі зброю в руках.

НПЗ проводили вчителі Захисту України Воровський О.С та Сладецька Н.М.

Comments are now closed for this entry

Відвідувачі сайту

На цьому тижні