Школа очима наших дітей

Для кожного з нас школа - це другий дім.

Школа дає нам опору, дарує тепло і радість. Щоранку ми поспішаємо у свій світлий клас, де теплою посмішкою зустрічає нас вчителька.

Школа - це головний ступінь у нашому житті. Вона формує характер, вчить нас правильно ставитись до навколишнього світу. У школі ми знаходимо перших справжніх друзів і перше кохання.

Школа - це те місце, де ми переживаємо перші радощі перемог і намагаємося приховувати гіркі сльози поразок. Школа вчить нас долати труднощі та не зупинятися на досягнутому. У ній проходить безліч заходів - інтелектуальних, спортивних та розважальних, які роблять нас дружними, згуртованими.

Ми завжди будемо пам'ятати безтурботні шкільні роки, наш шкільний будинок, наших вчителів і однокласників, які стали для нас рідними людьми.

У цьому році наша школа відзначає свій 100-річний ювілей. Я пишаюся тим,  що  я - учень  школи № 2, яка має  свою історію і традиції.

Я впевнена, що світла пам'ять про школу, шкільні роки буде підтримувати мене, допомагати долати труднощі, що вічно вона буде частинкою моєї душі, символом благополуччя та щастя.