День знань 2020

Дорогі школярі! Шановні колеги, батьки!

Я від щирого серця вітаю всіх із  святом Дня знань! 1 вересня — це початок нового навчального року, старт для боротьби за знання, за відмінні оцінки, за вірних друзів, за подолання нових висот.

1 вересня — це початок нового етапу в житті для хлопчиків та дівчаток, які стали сьогодні першокласниками. Ласкаво просимо до шкільної країни! Сміливіше знайомтеся з цим дивовижним світом знань і відкриттів. Світлий шкільний клас і перша вчителька чекають на вас. Нехай уроки будуть не нудними, книги — цікавими, шкільна дружба — міцною!

Шановні друзі!

Шкільні роки — це чудова і незабутня пора для кожної людини. Ким би не стали ви у своєму житті, сподіваюся, ви завжди тепло і вдячно будете згадувати нашу школу, вчителів і однокласників.

Хочу також звернутися до випускників.

Дорогі 11-класники!

Пам’ятайте, ваша подальша доля — у ваших руках. Закладіть міцний фундамент для своїх майбутніх перемог. Саме в цьому навчальному році ви повинні визначитися з вибором професії, успішно пройти тестові випробування і вступити на навчання до ВНЗ. Дерзайте — і у вас усе вийде!

Шановні батьки, бабусі і дідусі, які з хвилюванням проводжають своїх чад до школи! І вас зі святом! Нехай ваші діти частіше радують вас, а вам — терпіння. Нехай у вас завжди вистачає на них часу,  любові та енергії!

Теплі слова вдячності хочеться сьогодні сказати вчителям. Саме ви допомагаєте школярам осягати науки, відкриваєте для них нове, пояснюєте незрозуміле. Ви є прикладом чуйності і принциповості, ваш талант, терпіння, відповідальність — неодмінні умови успішного навчання. Нехай попереду у вас будуть нові плани, нові успіхи і досягнення! Здоров’я вам!

Успіхів , добра та міцного здоров’я всім, хто увійде сьогодні в гостинно відчинені двері нашої школи!

З повагою директор школи П.В Коротун