Цікаве навчання на канікулах та підготовка до ЗНО

Традиційно ділимося цікавими можливостями, що можуть стати у нагоді вашим учням. Будь ласка, за можливості, поділіться цими ресурсами з батьками та учнями своєї школи.

1. Продовжується трансляція "Антарктичних уроків" для школярів та дорослих. У наступних випусках ми дізнаємось про те, як Україна отримала станцію "Академік Вернадський", для чого досліджувати крижаний континент та як полярники працюють у Антарктиді. Трансляція відбувається щосереди о 14:00. Усі минулі та попередні випуски можна зручно переглянути на YouTube МОН.
  2. Закінчилася трансляція уроків Всеукраїнської школи онлайн, однак усі випуски й надалі доступні на YouTube МОН і можуть стати в нагоді для підготовки до ЗНО чи успішного старту наступного навчального року.
  3. УЦОЯО та ГС "Освіторія" за підтримки МФ "Відродження" роблять відеокоментарі до завдань пробного ЗНО 2020. Експерти докладно розбирають кожне завдання, надають розгорнуті пояснення на всі запитання та діляться порадами, як успішно скласти ЗНО у 2020 році. Відеороз’яснення стануть доступними на безкоштовній платформі iLearn за посиланням. Графік публікацій:
    • українська мова і література: 17 червня о 15:00;
    • історія України: 19 червня о 15:00;
    • математика: 19 червня о 15:00;
    • англійська мова: 19 червня о 15:00;
    • хімія: 24 червня о 15:00;
    • біологія: 24 червня о 15:00;
    • географія: 27 червня о 15:00;
    • фізика: 27 червня о 15:00.